Çözüldü Clover Configurator Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

onurrckrr

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Clover Configurator ile Dual Boot videosundaki gibi yapıyordum fakat extra->mount EFI deyip şifreyi girdikten sonra, o küçük ekran gelmiyor. Onun yerine 'EFI Partition mounted' yazılı (sağ üst köşede yazılı) bir metin geliyor ne yapmalıyım?

Çözüm
Clover bootloader ile bunu yükle.

bootss.png
Clover Bootloader ile bunu yükle.

Eki Görüntüle 77049

Tamam abi oldu sağ olasın. Şimdi gidip nano-USB alacağım bir tane. Bootloder'ı kuracağım ona ve öyle kullanacağım. Yapacak bir şey yok artık, olmadı bir türlü.

Arkadaşlar,
Benim gibi sorunu olanlara nasıl çözeceklerini anlatayım;
Öncelikle buradaki [Başarılı Kurulum] Lenovo Z510 Mavericks 10.9.5 | Technopat Sosyal ve [Başarılı Kurulum] Lenovo Z510 - Windows 8.1 ve Mac OS X 10.9.5 | Technopat Sosyal buradaki kardeşimin anlatımına göre macOS X kurulumunu gerçekleştirdim. Daha sonra HDD'ye Clover kurmaya çalıştım fakat beceremedim. Bende gidip SanDisk nano-USB aldım ve buna. RAW imajını yazdırdım ve böyle kullanmaya başladım. Şu an hem Windows, hem de macOS X kullanıyorum. Yalnız macOS X'de ses kartını çalıştıramadım. Bunun için yardımınızı bekliyorum. Diğer sürücüleri ise 'Hackintosh Vietnam tool' ile kext yükleyerek çözdüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı