Cloud Alpha S vs blackshark V2 vs G PRO X

Ben de Alpha S aldım geçen gün ve ses seviyesi çok az olduğu için iade ediyorum. Cloud 2 almayı düşünüyordum. Neden memnun değilsiniz acaba?

Bazen cızırtı yapıyor ve mikrofonu çok da iyi değil bence ama ses kaliteli mükemmel çok rahat ses kasabiliyorum.

Harici mikrofonum var o yüzden mikrofonu kullanmayacağım. Ses kasmak için alıyorum ben de, ama dediğiniz gibi cızırtı sorunu olan çok kişi gördüm ve bu beni biraz düşündürüyor. Ama bir yerde mikrofonun sesini sıfır'a çekerseniz cızırtı gidiyor diye okumuştum, doğru mu acaba?

Harici mikrofonum var o yüzden mikrofonu kullanmayacağım. Ses kasmak için alıyorum ben de, ama dediğiniz gibi cızırtı sorunu olan çok kişi gördüm ve bu beni biraz düşündürüyor. Ama bir yerde mikrofonun sesini sıfır'a çekerseniz cızırtı gidiyor diye okumuştum, doğru mu acaba?

İnanın hiç bilmiyorum ama cızırtı sesi yükseltirseniz olur örneğin ben sesi 40 da kullandığım için sıkıntı değil ama 80 de falan kullanırsanız cızırtı olur. Eğer sesi düşükte kullanıyorsanız ve mikrofonunu kullanmayacaksanız düşünmeden alın derim.

İnanın hiç bilmiyorum ama cızırtı sesi yükseltirseniz olur örenğin ben sesi 40 da kullandığım için sıkıntı değil ama 80 de falan kullanırsanız cızırtı olur. Eğer sesi düşükte kullanıyorsanız ve mikrofonunu kullanmayacaksanız düşünmeden alın derim.

Kullanan arkadaşım var, onun söylediğinde göre 40 gibi seviyelerde kullanmak gayet yeterli oluyormuş zaten. Alpha S'in iadesi tamamlansın Cloud 2'nin gri olanını alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı