Cloud Orbit S Ped değişimi

Kenan.dınc

Hectopat
Arkadaşlar uzun süredir kulaklık almak için araştırma yapıyordum ve Cloud Orbit S almaya karar verdim. Fakat şöyle bir sorunum var; Evde kedi besliyorum ve ne kadar saklarsam saklayayım ne kadar dikkat edersem edeyim illaki kedim kulaklığı bir şekilde yakalıyor ve pedlerini ısırıyor. Zamanla bu pedler yıpranıp kullanılmaz hale geliyor bizzat şuanda kullandığım kulaklıklardan tecrübeliyim. Cloud Orbit S alacağım lakin yedek de durması için 2 adette kulaklık pedi alayım dedim. HyperxTürkiye ile iletişime geçtiğimde bana Zoccoshop ve Destech aracılığı ile pedleri sattıklarını söylediler. Bu iki şirketin ürünlerine baktığımda böyle bir ürün olmadığını gördüm. Daha sonra Hyperx.eu İle iletişime geçtim ve bana Cloud orbit s pedlerini satmadıklarını söyledi. Şimdi hangisine inanmalıyım ki? Neden bir işin içine Türk girdiği zaman o işte bir şeyler yanlış gidiyor? Neyse benim sizlerden merak ettiğim şey şu kulaklığımın pedleri dediğim gibi yıprandığında ben bu pedleri nasıl değiştirebilirim bir fikri olan var mı? Yoksa hiç uzatmadan Hyperx Cloud Orbit S'den uzak mı durayım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı