HyperX Cloud Orbit S nasıldır?

AKINCILAR

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar. Kablosuz Gaming kulaklık arayışındaydım. Birkaç saattir inceleme videoları, yorumlar vs derken bu kulaklığı satın aldım.
İşin garip tarafı 2.499 TL'ye itopya.com'dan aldım. Diğer sitelere nazaran 1.000 TL ortalama fiyatı daha da düşüktü.
En sevilmeyen tarafı yazılımı çok fazla karmaşık olmasıymış. Bende baktım çok karışık, umarım işin içinden çıkarız.
Bu kulaklığı kullananlar fikirlerini söyleyebilir mi? Günlük en az 5 saat kullanımım var.
Kulakları rahatsız ediyor mu en önemli sorum bu? Oyun olarak sadece FPS tarzı oyunlar oynarım özellikle Valorant.
Doğru mu karar verdim kulaklık için yoksa yanlış mı karar veremedim. Fikirlerinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir kulaklık, uyguna almışsınız piyasaya göre. Blackshark V2 Pro da kablosuz alternatifidir.

Cloud Alpha S hakkındaki yorumunuza katılabilirim bizzat denedim. Fakat Cloud II'ye kötü demek baya komik :D
İkisinin de kendine ait ses kartı olması demek iyi oldukları anlamına gelmiyor.

Her ikisi için söylüyorum.

-Deri pedler çok hızlı soyuluyor.
-Mikrofonu tak-çıkar yapa yapa yalama oluyor. Bir süreden sonra, nadiren cızırtı yapabiliyor.
-HyperX Cloud 2 aldığım günden beri dip sesi vardı. 7.1'ini söylemiyorum bile.
-HyperX Cloud Alpha S için aynısını söyleyemem. 7.1 kapalı iken dip ses çok çok az duyuluyor. 7.1'ini yine söyleme gereği duymuyorum.
-İki kulaklıkta 1,5 2 yıldan sonra cızırtı yapmaya başladı.

Daha söylememi ister misiniz?

Başka bir konuda yazdığım yazı, buyurun.

Geri
Yukarı