Cloud Orbit S vs Sennheiser GSP 550

Bütçe
3000 TL

Astronomer

Centipat
Daha fazla  
Öncelikler merhabalar, gününüz daim olsun. Yakın zamanda kulaklık almayı düşünüyorum. Arctis Pro+GameDAC kullanan biri olarak kulaklıktan çok iyi sonuçlar alamadım. Arctis Pro+GameDAC kulaklığımı tam 1 senedir kullanıyorum ve son zamanlarda derslerimden dolayı oyun oynayamama rağmen sadece kulaklığı kafamdan çıkartırken bile kırılan ve ses konusunda beni çok tatmin etmeyen bir kulaklık oldu. 3000TL bandında bütçem var ve şu an için bu iki kulaklık arasında kaldım. Alacağım kulaklığın dayanıklı ve oyunlara yönelik bir kulaklık olmasını istiyorum. Kulaklık konusunda çok bir bilgim yok. Önerilerinize ve yardımlarına açığım. Şimdiden teşekkürler.

Anakartın nedir?

İkisi de olmaz. Daha ucuza genel olarak aynı veya daha iyi kalite alabilirsin. GSP 500/550'nin hiç rahat olmadığını duymuştum bir de. Orbit çok pahalı, değmez.

Massdrop'dan HD 58x alabilirsin ama ne zaman stoğa geleceğini bilmiyorum açıkçası. Beklemeni öneririm ama bekleyemezsen bu var:

Hemen hemen 3000 TL altına denk gelir. Şimdi dayanıklılığa gelirsek K612 Pro bu konuda o kadar iyi değil ama yeterli/iyi düzeyde bir malzeme kalitesi var. Oyun ve müzik için çok iyiler ama.

Daha çok oyuna yatkın ve dayanıklı olsun istiyorsun bu kombinasyon:

Ses kartına normalde bu kulaklık için gerek yok ama anakartını bilmem lazım kesin bir şey söylemek için.

Bir de HD 58x bekleyebilirsen bu ikisinden daha ucuza gelecektir. Bir de genel olarak bu ikisinden daha iyi F/P olacaktır.

Şuan kullandığım anakartım ROG STRIX Z390-F
Anakartın iyi sesi var. HD 599 ve T669 sana daha uygun olacaktır.

Her zaman daha sonra ses kartı alabilirsin ama bu kulaklık zaten çok güç gerektirmiyor ve anakartının kötü bir sesi yok.

İstersen TempoTec de alabilirsin, çok iyidir fiyatına göre. Attığım model IOS, Android ve Windows ile kullanılabiliyor ama daha ucuzuna sadece Windows ve Android ile çalışan modelini alabilirsin:

Bütçeni biraz aşabilir alırsan ama sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı