Çözüldü CMD'den etkinleştirilen Windows'u dijital kod girerek düzeltilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erenhamza

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Silikon Vadisi
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Merhaba, ben Windows'u CMD'den etkinleştirerek bir hata yaptım. Kaspersky virüs programında "yazılım dalında hatalı girişler" hatası veriyor. Ayarlardan lisans anahtarını dijital kodla değiştirirsem bu sorundan kurtulur muyum?

Çözüm
Aşağıdaki rehberi uygulayın fakat zararlısının bulaşıp bulaşmadığını da test edin.
KMSpico nasıl anlaşılır?
Arama kutucuğuna CMD yazıp yönetici olarak başlatıyoruz. Ve ardından slmgr -dlv yazıyoruz. En altta KMS yazar ise KMSpico zararlısı size bulaşmışdır. Ayrıca diğer arkadaşlar KMS KMSpico olduğunu ifade etmez diyor. KMS sunucusu size zararlı yazılım atabilir bilginiz olsun.
Aşağıdaki rehberi uygulayın fakat zararlısının bulaşıp bulaşmadığını da test edin.
KMSpico nasıl anlaşılır?
Arama kutucuğuna CMD yazıp yönetici olarak başlatıyoruz. Ve ardından slmgr -dlv yazıyoruz. En altta KMS yazar ise KMSpico zararlısı size bulaşmışdır. Ayrıca diğer arkadaşlar KMS KMSpico olduğunu ifade etmez diyor. KMS sunucusu size zararlı yazılım atabilir bilginiz olsun.

Çözüm
CMD'den yaptığınız zaten dijital kod.

Ve lisanslar öyle hatalara sebep olmaz, BitDefender indirin.

Maalesef indirmem Kaspersky'a para ödüyorum bu hatanın bir çözümü yok mu yani. Ne bileyim belki KMS ile bir ilgisi vardır bu CMD zımbırtısının.

KMS yazıyor zararlı demek ki.

Merhaba, ben Windows'u CMD'den etkinleştirerek bir hata yaptım. Kaspersky virüs programında "yazılım dalında hatalı girişler" hatası veriyor. Ayarlardan lisans anahtarını dijital kodla değiştirirsem bu sorundan kurtulur muyum?

Hocam bende CMD ile etkinleştiriyordum durduk yere oyunlarda durduk yere ping artışı yaşıyordum. Lisans alıp Formatladıktan sonra düzeldi bu sorun ben format atmanızı öneririm ama siz bilirsiniz.

Kral ben bunu dün sildim bu sabah geri gelmiş farklı bir yolla sildim ama sağ altta etkinleştir yazısı çıkmyıor ne yapayım.

Kral ben bunu dün sildim bu sabah geri gelmiş farklı bir yolla sildim ama sağ altta etkinleştir yazısı çıkmyıor ne yapayım.
Hocam bu rehberle yapmadınız mı?

Şunu tekrar uygulayıp KMS hala duruyor mu kontrol edin.
KMSpico nasıl anlaşılır?
Arama kutucuğuna CMD yazıp yönetici olarak başlatıyoruz. Ve ardından slmgr -dlv yazıyoruz. En altta KMS yazar ise KMSpico zararlısı size bulaşmışdır. Ayrıca diğer arkadaşlar KMS, KMSpico olduğunu ifade etmez diyor. KMS sunucusu size zararlı yazılım atabilir bilginiz olsun.

Hocam bu rehberle yapmadınız mı?

Şunu tekrar uygulayıp KMS hala duruyor mu kontrol edin.

Şimdi şöyle sıfırdan anlatayım sana. MBAM ile tarattım hiçbir virüs çıkmadı sonra buradaki yöntemlerle ürün anahtarını kaldırdım bilgisayarı yenidende başlattım ürün anahtarı silinmişti. Bugün öylesine bakayım Derken tekrar etkin olduğunu gördüm yeniden kaldırdım ayarlardada olmadığını söylüyor. Ama sağ altta etkinleştir yazısı yok. KMS de kalıcı değil süreliydi.

Bak şimdi merak edip sorun gidere bastım tekrar etkinleştirdi.

Şimdi şöyle sıfırdan anlatayım sana. MBAM ile tarattım hiçbir virüs çıkmadı sonra buradaki yöntemlerle ürün anahtarını kaldırdım bilgisayarı yenidende başlattım ürün anahtarı silinmişti. Bugün öylesine bakayım Derken tekrar etkin olduğunu gördüm yeniden kaldırdım ayarlardada olmadığını söylüyor. Ama sağ altta etkinleştir yazısı yok. KMS de kalıcı değil süreliydi.
Hocam KMS antivirüs ile tespit edilebilir bir şey değil. Ürün anahtarı kaldırarak da KMS'yi kaldırmış olmazsınız.

Yukarıdaki KMS tespit etmeyi yaptınız mı? KMS mevcut mu bilgisayarınızda?

Geri
Yukarı