Cobblestone ve Aztec neden kaldırıldı?

Ne yaptıklarını bilmediklerine eminim. Bir ara Valorant'a benzemeye çalıştılar yeni gelen haritadan da belli oluyor zaten, yeni silah görünümleri kalitesiz olmasına rağmen hala emeksiz bir şekilde yeni kasa çıkarıyorlar, pat diye sunucuya erişim kesiliyor falan falan. Ayrıca hilenin azaldığı falan yok.
Ancient haritasından bahsediyorsan valorant çıkmadan oyuna eklenmişti fakat aktif rekabetçi havuzuna eklenmemişti, eğer oyunu prime oynuyorsan da hile sayısı kime sorsam çok azaldı diyor, bende de aynı durum.

4 senenin ardından hileler biraz azalmış dediler, ben de geri yükleyim dedim. Bir de ne göreyim? En sevdiğim 2 harita yok! Hayır amaç ne yani, onu anlamadım. Neden silindi bu haritalar ve sonradan geri gelme şansı var mıdır?

Aztec 2016 gibi kaldırıldı. Cobblestone kaldırılmadı diye biliyorum. Fakat aztec gibi mapleri atolyeden indirip arkadaşlarınla oynayabilirsin.

4 senenin ardından hileler biraz azalmış dediler, ben de geri yükleyim dedim. Bir de ne göreyim? En sevdiğim 2 harita yok! Hayır amaç ne yani, onu anlamadım. Neden silindi bu haritalar ve sonradan geri gelme şansı var mıdır?
cobblestone yi bilmiyorum ama aztec oyun dengesizlikten kaldırıldı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı