CoC hesabı alırken dolandırıldım

Hesabı almadan bunların yaşanması iyi olmuş. Şimdi aldığınız hesaba 2 - 3 yıl emek vereceksiniz. Sonra adam kurtarma bilgileriyle hesabı geri alacak. Olan 2 - 3 yılınıza olacak. En temizi sıfırdan bir hesap açıp ağır ağır tadını çıkararak oynamak.

Polise gidemiyorum arkadaşlar. CoC hesabı satmak yasakmış. Benim de başım yanar.

100 TL dolandırıldım.
Zaten 100₺ gibi bir meblağ için siber suçlar kısmına yönelirsen kaybettiğinin bi 10 katını daha harcarsın uzun sürecek bir dolandırıcı failini bulmaya. Giden gitmiş zaten bu saatten sonra daha dikkatli olmaya bakmalısın.

Zaten 100₺ gibi bir meblağ için siber suçlar kısmına yönelirsen kaybettiğinin bi 10 katını daha harcarsın uzun sürecek bir dolandırıcı failini bulmaya. Giden gitmiş zaten bu saatten sonra daha dikkatli olmaya bakmalısın.
Hallettim hocam. @EmirElibol sağ olsun hesap verdi.

Hocam geçmiş olsun o parayı alman çok zor keşke önce bize danışsaydın ben bedavaya çok hesap verdim millete :)
Hocam bana verme şansınız var mı? Hesabım çalınmıştı sıfırdan başlamak istemiyorum :/

Hesabı almadan bunların yaşanması iyi olmuş. Şimdi aldığınız hesaba 2 - 3 yıl emek vereceksiniz. Sonra adam kurtarma bilgileriyle hesabı geri alacak. Olan 2 - 3 yılınıza olacak. En temizi sıfırdan bir hesap açıp ağır ağır tadını çıkararak oynamak.
Hocam bu kurtarma bilgileriyle alınmaması için yapılması gereken birşey var mı? Umarım vardır bende zamanında Valorant hesabı almıştım.

Hocam bana verme şansınız var mı? Hesabım çalınmıştı sıfırdan başlamak istemiyorum :/

Hocam bu kurtarma bilgileriyle alınmaması için yapılması gereken bir şey var mı? Umarım vardır bende zamanında Valorant hesabı almıştım.

Yok hocam hesabın maili hangi cihazdan açıldıysa o cihaz ne zaman isterse geri alabilir. Bende hesap var hocam kaç belediye bilmiyorum size kac lazım ona göre size de hediye edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı