CoC hesabı alırken dolandırıldım

Yani hocam yaptığınız şey komple yanlış. Bir ara Twitch'te millet yayın açıp, "Supercell ID'nizi verin, Brawl Stars hesabınıza taş alacam." diyip milletin hesabını çalıyordu göz göre göre. Bunun da tek farkı para vermişsiniz. Zaten Supercell de hesap satışını desteklemiyor. Yani para gittiyse sizin yapabileceğiniz bir şey yok çünkü hesap alım satım yasak galiba. Adam ister verir ister vermez. Parayı alır ama. O yüzden biraz uğraşın kendiniz hesabı kasın.

Hocam bu kurtarma bilgileriyle alınmaması için yapılması gereken bir şey var mı? Umarım vardır bende zamanında Valorant hesabı almıştım.

Hiçbir şey yapamazsınız. Bu tür hesap satışları desteklenmiyor zaten. Yasak. En sağlamı sıfırdan tertemiz kendi hesabını kasmak. Hemen fullensin diye acele etmenize gerek yok. Fullenince bir anlamda oyun bitmiş oluyor. Sadece savaşlar kalıyor.

Sorun değil o da olur.

TH9 köyü başkasından alacağınıza hesap açıp kendiniz kasın. Köyün TH9 Full olması ortalama 2 ay alır. Alt seviyelerde süreler çok kısaldı. TH9, 10 ve 11 eskisi kadar uzun değil.

Kendi hesabınızı açarsanız aşağıdaki bilgileri güvenli bir şekilde kaydetmeyi unutmayın.

1. Hesabı açtığınız tarih.
2. Hesabı açtığınız şehir.
3. Hesaba giriş yaptığınız cihazlar.
4. İlk fatura bilgileri. Yani gerçek parayla bir şey alırsanız onun ilk faturasını kaydetmeniz gerekiyor.
5. Kurtarma kodları ve telefonu eklemek. Bu eskiden yoktu. Çok yeni gelen bir özellik.
6. Köyün ilk adı. Köyün adını sonradan değiştirebilirsiniz. İlk değiştirme ücretsiz sonrakiler taşla olur. Hesap kurtarma esnasında köyün ilk adı neydi diye sorarlar.
7. Son olarak da köyün ID numarasını kaydedin. Tamamdır. Bu köye daha bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı