CoC hesabı alırken dolandırıldım

Hocam niye alay ediyorsunuz ? :( Nereye şikayet edebileceğimi sormuştum sadece. Polise gitsem bir şey yapabilirler mi?
Karşındakinin hareketi dolandırıcılık suçunun nitelikli halini oluşturur polise gidersen evet ceza alır ama kaç para ödedin ona göre uğraşmana değip değmeyeceğini söyleyeyim

İninal kullanmadığımdan bilmiyorum ama parayı gönderdiğiniz kişinin adını görebiliyorsanız şikayetçi olun polise gidip, isim gözükmüyorsa siz yine gidin İninal bilgileri mahkeme ile paylaşacaktır.

Kaç para dolandırıldınız bu arada? Deneyim bazen parayla satın alınır 🙂.

İninal kullanmadığımdan bilmiyorum ama parayı gönderdiğiniz kişinin adını görebiliyorsanız şikayetçi olun polise gidip, isim gözükmüyorsa siz yine gidin İninal bilgileri mahkeme ile paylaşacaktır.

Kaç para dolandırıldınız bu arada? Deneyim bazen parayla satın alınır 🙂.
Polise gidemiyorum arkadaşlar. CoC hesabı satmak yasakmış. Benim de başım yanar.

100 TL dolandırıldım.

Polise gidemiyorum arkadaşlar. CoC hesabı satmak yasakmış. Benim de başım yanar.

100 TL dolandırıldım.
Hocam aranızdaki ilişki hukuka aykırı dahi olsa karşındakinin suçu dolandırıcılık kapsamına girer. İlla hukuka uygun iş yapmanız gerekmez hesap paylaşımı tck'da suç değil, o şirketin kendi politikası banlıyor sadece yani ceza kanunlarınca bir suç yok ortada(senin açından) onun haricinde 100 tl için değmez o masraflara.

Geri
Yukarı