Çocuk gibi davranıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bu dediklerinize anlam veremiyorum. Yaptığınız şeyin garip olduğunu biliyorsunuz. O zaman yapmayacaksınız. Bu kadar basit. Yani farkında olmasanız neyse diyeceğim de. Aklım almıyor.

Sürekli böyle yaptığım için artık alışkanlık olmuş vazgeçemiyorum elimde değil yoksa bende vazgeçmek istiyorum.
Trollemek için mi konu açtın acaba?

Hayır.

Sürekli böyle yaptığım için artık alışkanlık olmuş vazgeçemiyorum elimde değil yoksa bende vazgeçmek istiyorum.
O zaman her hareketinizden önce düşüneceksiniz. "Şu an bunu yapsam absürt kaçar mı?" tarzında.

Eğer kendinizi kontrol altında tutamıyorsanız bir psikoloğa danışmakta fayda var.

2001 doğumlu yazmış hesaba ama 16 yaşındayım diyor. Ayrıca katılalı daha yeni olmuş.

Hesabı bana abim açtı kendi doğum yılını yazmış.
Eğer kendinizi kontrol altında tutamıyorsanız bir psikoloğa danışmakta fayda var.

Kendimi kontrol altında tutamıyorum pandemi olduğu için psikoloğa gidemiyorum ailem götürmüyor.

Arkadaşlar 16 yaşındayım çocuk gibi davranıyorum. Sürekli evdekileri öpüyorum, babamın kucağına oturuyorum evdekilerle oynamak istiyorum. Evdekilerin yüzüne elliyorum, yüzüyle oynuyorum ve evdekilere sarılıyorum. Sürekli ilgi istiyorum ailem bana laf dinletemiyor. Bana "çocuk gibi davranma, sen bebek değilsin. Akıllı ol, deli gibi davranıyorsun, kendine gel" diyorlar. Bende üzülüyorum. Bugün babam bana bu yüzden bağırdı ve ailem bana kızdı. Dediler "Sen niye çocuk gibi davranıyorsun? Bu yaşına gelmişsin hala çocuk mu kalacaksın? Bu huyundan vazgeç artık, genç bir adam gibi davran, olgun davran sen yarın bir ortama gitsen sırf çocuk gibi davrandığın için seninle dalga geçecekler" diyorlar hep bana. Bu yazdıklarım size saçma gelebilir ama bunları yazarken gözlerim doldu, ağladım. Bu durumuma üzülüyorum. Nasıl genç gibi davranacağım? Moralim bozuldu. Sizce ne yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler hepinize.
Sen pozitif bir insansın, mutlu bir insansın. Bunda kötü bir durum yok ama dozunu fazla abartma. Sadece aile içindeyse zaten sorun yoktur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı