Çocuk gibi davranıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bro en onemlisi yaptigin hareketlerin çocukca olup olnadigi bilincine varabilmen eger bunun bilincindeysen yapacagin şey basit bir sekilde bu hareketleri birakmak. Eger ki yaptigin hareketlerin çocukca oldugunu dusunmuyorsan sikinti buyuk.

Yaptığım hareketlerin çocukça olduğunu biliyorum.
İnşallah düzelirsiniz hocam.

İnşallah.

Van da yaşıyorum arkadaşlarım hepsi tatile şehir dışına çıkmış.

Hocam kendiniz takılın, ne bileyim böyle yetişkinlerin olduğu yerlere gidin falan. Dışarıdaki çevreyi görürseniz bir şeyiniz kalmaz diye düşünüyorum.

@CovidTR belki saçma gelebilir ama çocukça davranırsan kendine 5 tokat at aynı zamanda kendine küçük küçük cezalar ver derim.

Belki de asosyalsindir diye düşünüyorum biraz dışa açılırsan bunu aşabilirsin diye düşünüyorum.

Bu arada siz babanızın gözünde annenizin gözünde hep çocuksunuz bunu da unutmayın tekrardan inşallah kurtulursunuz hocam en kısa süre zarfında.Hayırlı geceler.

Hocam kendiniz takılın, ne bileyim böyle yetişkinlerin olduğu yerlere gidin falan. Dışarıdaki çevreyi görürseniz bir şeyiniz kalmaz diye düşünüyorum.

Yetişkinlerin olduğu yerler nereler mesela bana önerir misiniz?
@CovidTR belki saçma gelebilir ama çocukça davranırsan kendine 5 tokat at aynı zamanda kendine küçük küçük cezalar ver derim.

Belki de asosyalsindir diye düşünüyorum biraz dışa açılırsan bunu aşabilirsin diye düşünüyorum.

Bu arada siz babanızın gözünde annenizin gözünde hep çocuksunuz bunu da unutmayın tekrar inşallah kurtulursunuz hocam en kısa süre zarfında. Hayırlı geceler.

Evet asosyalim.

Davranışınızın garip olduğunu bildiğiniz halde yapıyorsanız psikoloğa görünün bence. :D

Yetişkinlerin olduğu yerler nereler mesela bana önerir misiniz?

Evet asosyalim.

Kütüphane olabilir aslında çünkü kütüphaneler sessiz ve ciddi ortamlardır herkes orada masasına oturup sessiz ve ciddi bir şekilde işine bakar. Siz de oraya gidip ilgilenecek bir şey bulup kütüphane ortamında vakit geçirebilirsiniz.

Konu bana biraz troll gibi geldi sorulan sorular vesaire 10 yaşında çocuk değilsiniz hocam 16 yaşına gelmişsiniz bu kadar sorduğunuz şeyleri bilmemeniz ne bileyim biraz saçma.

Konu bana biraz troll gibi geldi sorulan sorular vesaire 10 yaşında çocuk değilsiniz hocam 16 yaşına gelmişsiniz bu kadar sorduğunuz şeyleri bilmemeniz ne bileyim biraz saçma.

20 yaşına gelip bile hala çocuk gibi davranan var, bu durum asosyallikten kaynaklanıyor. Arkadaş ciddi ortamlarda biraz vakit geçirsin büyük ihtimalle düzelir.

20 yaşına gelip bile hala çocuk gibi davranan var, bu durum asosyallikten kaynaklanıyor. Arkadaş ciddi ortamlarda biraz vakit geçirsin büyük ihtimalle düzelir.
Bilemedim vallahi hocam sorulan sorular çok garip geldi bana o yüzden öyle düşündüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı