Çocukken açılmış Youtube hesabı nasıl kapatılır?

Reis YouTube'a nasıl ulaşıcamki.

Twitter'da direkt Help Center'da bu konu ile ilgili yardım başlığı vardı. Ordan yazıştım maille döndüler, ölüm belgesini mail attım bazı açıklamalar istediler onları da salladım. Araba kazası sonucu öldüm başım sağ olsun.

O zaman kapanmasını istediğiniz hesabı reportlayin telif falan atmaya çalışın bu da olmazsa yetkililer ile iletişime geçin.

Sabah deneyeceğim inşallah çözeceğim bu işi.

Twitter'da direkt help Center'da bu konu ile ilgili yardım başlığı vardı. Oradan yazıştım maille döndüler, ölüm belgesini mail attım bazı açıklamalar istediler onları da salladım. Araba kazası sonucu öldüm başım sağ olsun.

Biri bana bunları yapsa her şeyimi veririm anlama seviyem 0 maalesef.

Sabah deneyeceğim inşallah çözeceğim bu işi.

Tamam reyiz anladık anlama seviyen sıfır Youtube hesabını kapatacağım derken Technopat Sosyal hesabını kapattiracaksin spama gerek yok :D (!)

Tamam reis anladık anlama seviyen sıfır YouTube hesabını kapatacağım derken Technopat Sosyal hesabını kapattiracaksin spama gerek yok :D (!)

Reis gitmedi sinir oldum basmışım ya.

Yozgatlı kardesime iyilik olsun kanalı sal spamdan 10dk da kapatayım hesabı.

Reis haber bekliyorum ya tek umut sen kaldın böyle de olmazsa hesap açıp kendim şikayet edeceğim bir de buraya bırakıp herkesin şikayet etmesini isticem vesselam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı