Çocukluk aşkıma aşığım

Hocam kocaman adam olmuşsunuz, niye olmasın? Hem bu sefer çocukluk aşkı değil belki de evlilik yaşayacağınız ciddi bir ilişki olur. Konuşun, eski anılardan bahsedin, aranızı samimi tutmaya çalışın. O da severse karşılık verecektir zaten.
Hocam bakalım umarım. Yıllar sonra tekrar karşıma çıktı bu fırsatı kaçırmak istemiyorum hayatımda ilk defa aşık oldum.

Hocam şu an gerçekten her türlü belayı göze alacak kadar cesaretliyim cidden.
Takdir ediyorum fakat bu tiplerin genelde ne yapacağı çok belli maalesef. :(

Sakasiz cok iyi olay ya.

Bu tur bir iliskiyi batirmak yetenek ister abi. Kiz seni kalbiyle seviyor. Ustte bir eleman malum is diyor, her sey onunla duzelse keske.

Kiz senden cekinmiyor, evine davet etmis, sana cok guveniyor. Bu iliskiyi batirman zor cunku ikiniz de win-win durumundasiniz. Annesi ve babasi ile arasi iyi ise mezar ziyareti yapmayi teklif edebilirsiniz, garip gelebilir ama kendilerini bir kere daha gormek en azindan tasta isimlerini gormek belki birazcik daha mutlu eder kendisini.

Kiz kac yasinda?

Hocam bakalım umarım. Yıllar sonra tekrar karşıma çıktı bu fırsatı kaçırmak istemiyorum hayatımda ilk defa aşık oldum.
Eğer daha önce tecrübeniz varsa zaten neyi nasıl yapmanız gerektiğini bilirsiniz hocam. Bu fırsat herkese denk gelmez, değerlendirin. Hayırlısı olsun hakkınızda.

Yeni konular

Geri
Yukarı