Çocukluk travmalarınız

Kendim beslediğim, büyüttüğüm horoz çingene çıkmış ve bana saldırmıştı. Üstüme atladığı zaman arkamda bir cisim yoktu. Doğal olarak toprağa kapaklandım. O günden sonra horoz ve tavukların yanına yaklaşmıyorum.

O horoza ne olduğunu merak edenler için söyleyeyim. Babama şikayet etmiştim, sonra da kesip bir güzel yedik. İntikam dediğin böyle alınır 😎

Evet oldu hem de buradayken çocuk sayılırım profil fotoğrafında Alper Erözer olan bir kişi bir link atmış,atmadan önce hemen sorun çözülecek demişti,tıkladım bir ekran görüntüsü idi jumpscare Jeff The Killer negatif ile pozitif renklere dönüp duruyordu format attım sonra hala linklere bakıyorum.

Bir de 3.sınıfta kovalama oynarken koridor sırıl sıklam silinmiş ve bende kafamı bir anda peteğe çarptım o an kalktığımda kafam çok ağırlaşmış ve sarhoş gibiydim sonra tam uyuyacakken annem gil beni hastaneye götürmüştü ve 12 saat uyumamam gerektiğini duyunca şok olmuştum.

Ek olarak: 1. ve 2. sınıfta en yakın arkadaşım ve ben saftık ve o sevmediğiniz o uyuz olduğunuz o artist çocuk sınıfta gaz kaçırdığı halde bana ben dalmışken suç atmıştı ve o an en yakın arkadaşlarım hariç tüm sınıf ve geri zekalı olan onun her dediğine inanan çocuklar gülmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı