Sürprizbozan CoD 4 Modern Warfare sonu nasıl?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar selam. Bu sabah CoD 4 Modern Warfare bitirdim ve sonu cidden çok garipti bir şey anlamadım. O köprüde olan olaylardan sonra ne oldu ve sondaki rehine kurtarma görevi falan ne iş cidden anlamadım. Şimdi de MW 2 oynayacağım MW2'de aklımdaki sorular gider mi? Yoksa sizden öğrenmek isterim.

...sondaki rehine kurtarma görevi falan ne iş cidden anlamadım.
O sondaki rehine kurtarma görevi normalde oyunun hikâyesine dahil olacaktı fakat hatırlamadığım bir sebepten dolayı kaldırıldı. Sonra görev güzel diye ve tamamlanmış diye oyunun sonuna bonus görev olarak eklendi.

O sondaki rehine kurtarma görevi normalde oyunun hikâyesine dahil olacaktı fakat hatırlamadığım bir sebepten dolayı kaldırıldı. Sonra görev güzel diye ve tamamlanmış diye oyunun sonuna bonus görev olarak eklendi.

Teşekkür ederim. Şu an MW 2'yi oynuyorum ama cidden çok karışık geliyor oyunu bitirdikten sonra tüm serinin hikayesini okuyabileceğim veya izleyebileceğim bir yer biliyor musunuz acaba?

Arkadaşlar selam. Bu sabah CoD 4 Modern Warfare bitirdim ve sonu cidden çok garipti bir şey anlamadım. O köprüde olan olaylardan sonra ne oldu ve sondaki rehine kurtarma görevi falan ne iş cidden anlamadım. Şimdi de MW 2 oynayacağım MW2'de aklımdaki sorular gider mi? Yoksa sizden öğrenmek isterim.
O; extra bir görev, hikaye ile bağlantısı yok. Ayrıca MW 2 ve MW 3 oynayın. Kaliteli oyunlardır.

Geri
Yukarı