CoD Warzone formattan sonra FPS düşmesi

burakurtoglu

Decapat
Merhaba arkadaşlar öncelikle sistemimi belirteyim, R5 1600 12nm, 16 GB RAM, 1660 Super ekran kartım var ve CoD Warzone oyununda yeni gelen modda sürekli drop yiyorum FPS 20-35'lere düşüyor 90-100'lerden. Format atmadan önce bir sorun yoktu formattan sonra böyle oldu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar, sisteminizin güncel olduğundan emin olun. Ani FPS düşmeleri sistemsel olmasa da optimizasyon sorunlarının bol olduğu bir oyunda normaldir. Dediğiniz gibi formatlamadan önce bir sıkıntı yok diyorsanız. Sürüclerinizde bir sorun olabilir.

Formattan önce Battle royale modunu denemiştim bu yeni gelen modu formattan sonra ilk defa denedim. O yüzden formatlamı alakalı tam emin olamadım. Bugün Battle royale modunu denedim formattan önceyle bir fark yok. Anladığım kadarıyla sorun yeni modda. Yani öyle umuyorum :) ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı