CoD: Warzone packet loss problemi

İşletim sistemi
Windows 10

RRaidyn

Hectopat
Merhaba.
CoD: Warzone oyununda sürekli packet loss problemi yaşıyorum. Başka oyunda hiçbir problem yokken bu oyunda oynanmayacak derecelerde oluyor. Biraz araştırma yaptım, exit lag adlı bir program kullandım, deneme sürümü sürecinde hiçbir packet loss problemi yaşamadım. Deneme sürümü bittiği için şu an kullanamıyorum.
Farklı programlar da deneme sürümünü başlatmak için kredi kartı bilgilerini istiyorlar. İnternet sağlayıcım TürkNet, mail attım fakat sadece araştırdıklarını söylüyorlar.

Aynı problemi yaşayan var mı? Önerebileceğiniz ücretsiz VPN programları varsa çok memnun olurum. Teşekkürler.

Dostlar TeknoVPN uygulaması Almanya 3 sunucusunda lagsız, packet losssuz oynuyorum hepinize öneririm. Günlerce araştırdım sonunda bu programla çözdüm sorunumu, umarım sizinde işiniz yarar.

Ben az önce 1 aylık satın alıp denedim. Maalesef çözüm olmadı. Teknopvpn yardım ile görüştüğümde, herkesin aynı sonucunu alamadığını ilettiler.

DÜZELTME: Şu an 62ms, %0 Packet Loss ile oynayabiliyorum. Sanırım yavaş bağlanırsa, kapatıp tekrar bağlanmak gerekiyor.

Son düzenleme:
Ben TeknoVpn kullanıyorum pingim yerinden bile oynamıyor. TürkNet kullanıyorum. Hatta 66 alıyorsam Türknet ile packet losslu, TeknoVPN Almanya 3 sunucusuna bağlanınca pingim bile düşüyor. Bakın size özellikle Almanya 3 diyorum. Gidip başka sunucuyla bağlanırsanız ping yapar.

Ben TeknoVpn kullanıyorum pingim yerinden bile oynamıyor. TürkNet kullanıyorum. Hatta 66 alıyorsam Türknet ile packet losslu, TeknoVPN Almanya 3 sunucusuna bağlanınca pingim bile düşüyor. Bakın size özellikle Almanya 3 diyorum. Gidip başka sunucuyla bağlanırsanız ping yapar.
Bende bir çözüm olmadı
Sorunun Kaynağı bu videoda
Başımızın Belası CGN IP Havuzu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı