CODEX, Borderlands 3'ü Kırdı!

O 560 Origin hesabının birkaçını paylaşabilirsin XD
Yazılım ile kendin hallediyorsun o zaman.

Geliştirmekte olduğum bir proje olmasaydı paylaşmayı düşünebilirdim. Yazılım kendi test ediyor, ancak test edebilmesini ben sağlıyorum. Her site için ayrı config yapılması gerekiyor, bazı siteler çok kaliteli özel proxyler gerektiriyor. Örneğin Netflix, basit proxylerle Netflix hesabı kırmak mümkün değil.

Bu yüzden proxy satın alıyorum Netflix kırmak istediğimde, kendim için değil projem için kırıyorum bu kadar hesabı. Bahsettiğim proje bu tür oyun satan siteler gibi değil, daha geniş bir düşüncem var. Yapamayacağınız bir şey değil ancak config yapmayı bilmedikçe basit siteleri kırabilirsiniz ancak.

Geliştirmekte olduğum bir proje olmasaydı paylaşmayı düşünebilirdim. Yazılım kendi test ediyor, ancak test edebilmesini ben sağlıyorum. Her site için ayrı config yapılması gerekiyor, bazı siteler çok kaliteli özel proxyler gerektiriyor. Örneğin Netflix, basit proxylerle Netflix hesabı kırmak mümkün değil.

Bu yüzden proxy satın alıyorum Netflix kırmak istediğimde, kendim için değil projem için kırıyorum bu kadar hesabı. Bahsettiğim proje bu tür oyun satan siteler gibi değil, daha geniş bir düşüncem var. Yapamayacağınız bir şey değil ancak config yapmayı bilmedikçe basit siteleri kırabilirsiniz ancak.
Yinede hesaplardan birkaçını paylaşabilirsin XD

Bunların hiçbirine gerek yok, plati tarzı rus siteleri var oyunları 1-2 TL'ye alabilirsiniz 1-2 dolar bile pahalı şu dönemde. 😃😃😃

Çalıntı hesap değil, güncellemelere açık şekilde crakli Epic Games üzerinden çalışıyor.

Siteyi burada paylaşmayacağım, herkesin dadanmasını istemiyorum. Minecraft'ından BF oyunlarına, Forza oyunlarından en son cıkan oyunlara kadar hepsi 2 dolar ortalama. Gerçi ben PayPal ya da direkt kredi kartı seçtiğim için 3 dolara denk geliyor ortalama. Hem oyun çıkar çıkmaz indirip oynanabilir oluyor, hem de güncellemeleri satın alanlarla aynı anda alıyor oyunlar. Oyunun çıktığı ilk iki hafta iki kat fiyata satıyorlar, 4-5 dolar yani. Ama dokunmuyor o da, oynayıp, bakınıp geri siliyorum.
Biz enayiyiz, bir akıllı sensin dimi? O işin altında da bir şeyler dönüyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı