Çöken sistemde Windows 11'den 10'a geçilemiyor

Bilgisayarım yazılımı coktu. BIOS'tan kaçak surum ındırdım Windows 11. Şımdı Windows 10 geçip orijinali indiremiyorum.
Bilgisayarın yazılımı çöktü ne demek? BIOS'tan kaçak sürüm indirdim ne? Bilgisayarınız açılmıyor mu? BIOS ekranına mı atıyor? Şu sorunlarınızı normalce anlatsanız çok daha iyi olacak sanki.

Bilgisayarın yazılımı çöktü ne demek? BIOS'tan kaçak sürüm indirdim ne? Bilgisayarınız açılmıyor mu? BIOS ekranına mı atıyor? Şu sorunlarınızı normalce anlatsanız çok daha iyi olacak sanki.

Ben PC'ye format atarken yanlışlıkla fisini çektim. Masanın yanında fis ayaga kalktım PC kapandı ve yazılımı sılındı sonra bir bilgisayar ile ilgilenen bir kanaldan 600k abonesi var oradan Windows 11 aldım. Laptoptan flash attım BIOS kurdum Windows 11'i sonra Indiser'a geçtim. Sımdı yeni çıkan surume geçemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
BEnde de bir benzeri oldu normal olarak win dows 11 e gectim guncellemeyle kullaniyordum son guncellemesini yaptim pc bir daha acilmadi ne kurtarma modunq girebiliyorum ne de format atabiliyorum ustelik herseyi Microsoft sitesinden yukledim bana da bir yardimci olun lutfen format atmaya calisirkende direk vavi ekran da kaliyor

Geri
Yukarı