Çöpten Razer klavye çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Milletteki kıskançlığa bak arkadaş :D Fotoğraf istiyorlar, çıkmıştır hayırlı olsun deyin geçin. Çıkmamışsa ne kazanacaksınız sanki? Ayrıca konuyu açan arkadaş bu konuda yalan söyleyecek kadar aciz biri değildir.

Ne alaka böyle bir konu açtıysa kanıtlasın o zaman kıskançlıkla alakası yok Razer klavye fotoğrafı her yerden bulabiliriz zaten

Merak ediyoruz nasıl bir şey diye çöpten Razer bulmuş adam. Bu devirde yerde 1 tl bulamazsın.
Söyleyeyim nasıl bir şey, tek tuşu olmayan Razer klavye imiş. Ben de geçen yolda 200 lira buldum şans işi :D

Ne alaka böyle bir konu açtıysa kanıtlasın o zaman kıskançlıkla alakası yok Razer klavye fotoğrafı her yerden bulabiliriz zaten
Yahu kanıtlamak zorunda değil ki :D Niye böyle bir beklentiye girdiniz, onu anlamadım.

Kıskançlıkla alakası yok bence adamlar çöpten çıkan klavyenin durumunu merak ediyor. 😅
İnanmam diyorlar hocam birbirimizi kandırmaya gerek yok :D

Söyleyeyim nasıl bir şey, tek tuşu olmayan Razer klavye imiş. Ben de geçen yolda 200 lira buldum şans işi :D

Yahu kanıtlamak zorunda değil ki :D Niye böyle bir beklentiye girdiniz, onu anlamadım.
Ben de bu şansdan istiyorum.

Muhtemelen troll konu resim atar mısınız?

Zannetmem. 2020'de ben pazara giderken komşunun oğlu merdiven boşluğuna Asus VS248HR 24 inç monitörü atmış. Bu ne diye sorduğumda hurdacıya satılacak dediler. Çocuk önceden AOC kullanıyormuş bunu almış ama görüntü hoşuna gitmemiş. Daha 4 aylık cihazı hurdacıya vereceklerdi ben satın alayım dedim 150 TL çektiler 🤣 Letgo tarzı sitelerden haberleri de yokmuş. Onlar 150 istedi ben 250 verdim aldım. Benim evin üst bölgelerinde villalar var bazen geçerken hazineler takılıyor gözüme.

Yahu kanıtlamak zorunda değil ki :D niye böyle bir beklentiye girdiniz, onu anlamadım.

O zaman neden konu açıyor? Arkadaşım kimseye kendini inandıramayacaksa açmasın konu. Hem fotoğrafa neden bakmak istemiyorsunuz? Bakmayın o zaman fotoğrafa, biz bakarız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı