Parktaki kamelyalar çöpten geçilmiyor

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Bugün bayağıdır gördüğüm bir soruna değinmek istiyorum. Parktaki kamelyalar çöpten geçilmiyor, görevliler her ne kadar işini yapsa da insanımızın zihniyeti değişmediği için çöpünü tekrardan yere atıyor ve kamelyalar çöplerden, çekirdek kabuklarından geçilmiyor. Sizin yaşadığınız yerde de durum bu şekilde mi? Gerçekten çöpün görüntüsü de çok sinir bozucu duruyor. Parktaki kamelyalar da tek bir kişiye ait değil, günde birden fazla kişi oturuyor ve temiz bırakılmaması da sinir bozucu.

Bugün bayağıdır gördüğüm bir soruna değinmek istiyorum. Parktaki kamelyalar çöpten geçilmiyor, görevliler her ne kadar işini yapsa da insanımızın zihniyeti değişmediği için çöpünü tekrardan yere atıyor ve kamelyalar çöplerden, çekirdek kabuklarından geçilmiyor. Sizin yaşadığınız yerde de durum bu şekilde mi? Gerçekten çöpün görüntüsü de çok sinir bozucu duruyor. Parktaki kamelyalar da tek bir kişiye ait değil, günde birden fazla kişi oturuyor ve temiz bırakılmaması da sinir bozucu.

İşte egitimsizligin ta kendisi böyle banklara koyacaksın kamerayı kirletiyorsa tak diye ceza yazacaksin. Bizim millet boyle akillanir cunku.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yazık ki bu dağ ayıları çöp nedir ve ne işe yarar bilmiyor. Bizim burada ki kamelyalar da çöp dolu, üstelik sadece çekirdek çöpü de değil. Sigara izmariti, dökülmüş kola ve masa altlarına yapıştırdıkları sakızlar da var.

Yaşadığın yere bağlı o konu biraz daha da. Temiz ailelerin olduğu yerler çok temiz oluyor mesela İstanbul Başakşehir'de olan Vadi İstanbul tertemiz içi hep dolu olmasına rağmen.
Hocam Vadi İstanbul Maslak tarafındaki bir site değil mi? Başakşehir'de nereye yapıldı?

Ben ara sıra soluklanmak için kamelyaya oturuyorum da gördüğüm ve karşılaştığım manzara hiç hoş değil maalesef. O kadar çekirdek getiriyorlar ve çekirdeği atmak için bir poşet getirmiyorlar. Bir poşet getirmekten acizler gerçekten. Kendi evlerini öyle kirletmezler ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı