[Çözüldü] 11 sınıf bölüm değiştirme

Gizlibirogrenci

Femtopat
Herkese merhabalar,
Ben 11 sınıfa yeni geçtim ve arkadaşların gazıyla sözel bölüm seçtim ve şu an bu bölümden bir şey yapamayacağımı fark ettim. Grafik tasarım okumak istediğim için TM eşit ağırlık geçmek istiyorum bölüm değişiklikleri ne zaman yapılabilir ya da şu an bölüm değiştirme var mı? Ne yapmam gerekiyor?
Şimdiden teşekkürler.

Hydro2K

Decipat
Yer
Konum kapalı :D
Okula git değiştirmek istediğini söyle.
Ben öyle yaptım.

ParliaMêrt

Millipat
Hiç zaman kaybetmeden müdürün yanına gidip söyle okullar daha açılmadığı için geçirebilirler eğer bu dönem geçirmezlerse 2. dönem geçersin.

Çözüm

YigitILKAR

Hectopat
Yer
Ankara
Benim bildiğim bölüm değiştirmen için herhangi bir zaman dilimi yok ailenle gidip veya okulda ilgilenecek kişi anlayışlı ise istediğin zaman konuşup değiştirebilirsin.

KS
G

Gizlibirogrenci

Femtopat
Hiç zaman kaybetmeden müdürün yanına gidip söyle okullar daha açılmadığı için geçirebilirler eğer bu dönem geçirmezlerse 2. dönem geçersin.
Okulla gittim sistemin kapalı olduğu söylendi pazartesi tekrar gidicem pazartesi okullar açılıyor zaten sistemde açılır umarım.
Benim bildiğim bölüm değiştirmen için herhangi bir zaman dilimi yok ailenle gidip veya okulda ilgilenecek kişi anlayışlı ise istediğin zaman konuşup değiştirebilirsin.

Değişiklik için bir zaman dilimi olmadığına eminmiisin sonra şansım yanmasın?

Yukarı