Çözüldü CS:GO'da sebepsiz VAC ban yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thential

Hectopat
CS:GO'da 200 saatlik hesabım ban yedi bende olana çare yok deyip yeni hesap açtım. Ama aklımda bir soru var PC'deki bir programdan dolay ban yemişimdir diye düşünüyorum ama neden yemiş olabileceğimi bilmiyorum. Yeni hesabımın ban yememesi için format atmalı mıyım?

Çözüm
Ben burada nasıl açarım demiyorum bu sebep olan şeyden dolayı bilgisayara format atmalı mıyım? diyorum. Başlığa bakıp yazdığımı okumadan cevap vermeyin lütfen.
Okuduğunu anlamak istemeyen tek kişi sizsiniz. O yazdığım cümledeki hiç bir cümle size hitaben değildi. Ben genel olarak buraya sizin gibi konu açanlardan dolayı neden ön yargılı olduklarını anladığımı belirttim.
Ve bu arada 200 saat o kadar da yüksek değil. 2000 saati olup hile açan da var. 200 saatinizin olması sizi temiz kılmaz.
Bilgisayarında hile olarak algılanacak bir yazılım görmese ban yemezsin.
Hile kullanmışsındır belki ?
Steam Desteğe yazarsan bir hata varsa orada belli olur, ama sanmıyorum.

Ben sebepsiz yere ban yeseydim bir daha oyunun yüzüne bile bakmazdım.
Sistemdeki rastgele bir programdan ban yemezsiniz. (CheatEngine falan yoksa tabi.)
Eğer "sebepsiz" yediyseniz bir şey yapmanıza gerek yok. Sonuçta sisteminize hile falan indirmediniz.

Hile açtığın için ban yemişsindir, durduk yere ban yiyeceğini sanmıyorum. Eğer gerçekten hile açmadıysan Steam Desteğe yazabilirsin.
Hile açacak kadar düşmedim steam desteğe yazdım ancak herhangibir sonuç alamadım
Steam'a ticket atıp bekleyin. Genelde dalga geçiyorlar forumda. Çoğu kişi bu VAC dalgasında hatalı yedi. Siz yine de format atın ve önceki hesabınızın telefon numarasını yeni hesapta kullanmayın.

Arkadaşımın 300 saatlı Prime hesabı o zamanlarda ban yedi oyuna girmemesine rağmen.
Bilgisayarında hile olarak algılanacak bir yazılım görmese ban yemezsin.
Hile kullanmışsındır belki?
Steam desteğe yazarsan bir hata varsa orada belli olur, ama sanmıyorum.

Hile kullanmıyorum hile kullansaydım 200 saate kasamazdım 40 saate anca gelir sonra banlanırdım.
Ben sebepsiz yere ban yeseydim bir daha oyunun yüzüne bile bakmazdım.
Sistemdeki rastgele bir programdan ban yemezsiniz. (Cheatengine falan yoksa tabii.)
Eğer "sebepsiz" yediyseniz bir şey yapmanıza gerek yok. Sonuçta sisteminize hile falan indirmediniz.

Cheat Engine gibi programlar yok.

Banlanan arkadaşlar hile açtığını bilerek burada konu açıyorsa saçmalıyordur. Çok ters davranılıyor burada böyle konulara. Gerçekten hile açmadıysanız destekle bir şekilde iletişim kurun bence. Haksız ban yemek saçma çünkü emek var ortada.

Bu konular baymaya başladı cidden artık, aynen sebepsiz yedin.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı