Çözüldü EBA canlı ders nasıl açılıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba dostlar, kardeşim için bilgisayara EBA canlı ders indirmem gerekiyor fakat bir türlü başaramadık.
Bundan 3 4 ay önce canlı ders kısmından indirdikten sonra kuruyorum sonra ikon çıkıyor fakat kesinlikle açılmıyor, kaldırdım yeniden kurdum falan hiçbir şeye yaramadı. Şu anda ise nereden indireceğim bile bulamadım, şu uygulama nasıl iniyor bir yardım edin çıldıracağım gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba dostlar, kardeşim için bilgisayara EBA canlı ders indirmem gerekiyor fakat bir türlü başaramadık.
Bundan 3 4 ay önce canlı ders kısmından indirdikten sonra kuruyorum sonra ikon çıkıyor fakat kesinlikle açılmıyor, kaldırdım yeniden kurdum falan hiçbir şeye yaramadı. Şu anda ise nereden indireceğim bile bulamadım, şu uygulama nasıl iniyor bir yardım edin çıldıracağım gerçekten.
Kurduktan sonra açılmıyor zaten Eba üzerinden giriş yapınca açılıyor.
Kurduktan sonra açılmıyor zaten EBA üzerinden giriş yapınca açılıyor.

Ders saatinde giriş yap bir alert gelir ekrana oradan indire bas 1 seferlik daha sonra derse gireceğinde indir yerine katıla bas.

İndir Zoom'u da indir sonra www.eba.gov
.tr ye gir canlı derslere tıkla giriş yap EBA programını açılmasına izin ver Zoom'da diyebilir açılır.

Diğer yöntem arkadaşından eğer zoomdaysa kodu söylemesini iste ama girer mi emin değilim.

Sağ olun böyle deyince mantıklı geldi şimdi yarın deneyeceğim.

Bizimkiler hala EBA'dan yapıyor bazı günler başka uygulama yokmuş gibi bunları kullanıyorlar arkadaşımın okulunda Google meetden yapıyorlar bizimkiler Zoom kullansın böyle çok iyi 😒.

Dersler Zoom'dan mı yapılıyor EBA üzerinden mi?

Onun hocaları Zoom kullanmıyormuş EBA'dan yapıyormuş bilmiyorum inan 😅

Sağ olun böyle deyince mantıklı geldi şimdi yarın deneyeceğim.

Onun hocaları Zoom kullanmıyormuş EBA'dan yapıyormuş bilmiyorum inan 😅

O zaman EBA canlı ders programını indirip kurun kurulduktan sonra EBA'yı açın derse girsin canlı derse katıl butonuna basın ve EBA canlı ders.exe çalıştır deyin derse girersiniz.😆

Geri
Yukarı