Çözüldü GA-990FXA-UD5 Sistemime OS X Mavericks Kurabilir Miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran kartlarında işaretler yok. Üç'üde işaretsiz. İnel Ati nVidia hala kuramadım. Ortalama 36 saat oldu netice sıfır.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman size uymuyor olabilir. Doğal bir durum bu, olabilir yani. Siz gene de denemelere devam edin. Bıkana kadar :). Sonuçta siz apple bilgisayarlar için apple tarafından yapılmış bir sistemi, normal bilgisayara kurmayı çalışıyorsunuz. Intel işlemcili sistemler bile zorlanırken sizin AMD işlemcili sisteme olması biraz zor olacak veya hiç olmayacak. Hackintosh'un ne olduğu anlayabilmiş iseniz ve OS X sistemi öğrendiyseniz, dediklerimi anlayacak ve kabul edeceksiniz.

Ben zaten kurulumun normal olmayacağını biliyordum. Elimden geleni yapıyorum. Dijital ortamda imkansız diye birşey yoktur. Mutlaka bir yol vardır. Bulmak zaman alabilir diye düşünüyorum. Simdiden teşekürler denemeye devam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim kardeşim. Belki ilerde çıkacak olan kernel yamaları vb. ile mümkün olma şansı devam ediyor. Ancak şu an için durumunuz aynı gibi. Kolay gelsin. İnşallah olur.

Kardeşim suan mac den yazıyorum ama ekran kartıyla ilgili bir sorun var herhalde renkler birbirine karışık
kurulumu boot ekradında amdfx -x komutu ile başlattım ve 5.1 i secerek devam ettim dil ekranı geldi apple bağlanmadan kurulumu tamamladım ekrankartında sıkıntı var başka sıkıntı varmı şuan bilmiyorum

Not: sağ üst kısımda yazılar geliyor repair permission ve bir kaç yazı daha niresh sitesine bağlandı ama error hackintosh diyor

kardeşim nereye atayacağım tam olarak yazarmısın

Not: Güncellemeleri nereden yapacağım onuda yazarmısın.

Arşivden çıkan deakey... olan kerneli OS X kurulu bölüme yapıştır. 10.9.3 kext klasöründekileri ise Sistem --> Kitaplık --> Extensions içine yapıştır. Sistem açılmaz ise deekay_kernel -f olarak sistemi açmayı dene. Fazla bilgim yok. Anladığım bu.

sağol kardeşim deneyeceğim apple dan güncelemeleri nasıl alacağız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı