Çözüldü GA-990FXA-UD5 Sistemime OS X Mavericks Kurabilir Miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
şuanda dosyayı indirdim böldüğüm hdd mac ismini verdiğim ve mac i kurduğum hdd kısmını göremiyorum nereye kopyalamam gerekiyor ?

Finder penceresi aç. Start (başlat tuşu) + Shift + G yapıp, çıkan kutuya / yaz enterla ve oraya yapıştır.

kardeşim ksxts içinde 2 aded klasör var OSX 10.9.2 ve 10.9.3 böyle klasör halindemi atacağım yoksa doyslarımı atacağım ?

kemal kardeşim çok sağol elinden geldiği kadar yardımcı oldun şimdi güncellemeleri yapıyorum lakin güncelleme işlemi başlatmadan ksxts dosyalarını attım 3 adet hada verdi ama güncellemeleri online yapıyorum 1.20 gb linkdeki 950 mb hangisini yapayım acılmaz ise tekrar kurup sırayla yapacağım şimdiden çok çok teşekkür ederim mac hakkında herhangi bir bilgim olmamasına rağmen iyi yada kötü bir kurulum gerçekleştirdik sayende biraz tecrübem oldu

Benim verdiğimi, dediğim şekilde kur ve dediklerime harfiyen uymaya çalış. İnşallah olur.

Biraz dinlendim, şimdi uyandım ve geri başlayacağım kurmaya bu arada bir sorum daha olsun
Kurulum işlemi bittikten sonra açılacağı zaman arayüz geliyor orada mac kurulu olan hdd seçilince yukarıda yine SMBIOS hatası veriyor baya bir geç acılıyor pc bunun bir çaresi varmıdır ?

Birazdan tekrar kuruluma geçeceğim inşallah sorunsuz çalışır.

Kemal kardeşim daha kuramadım nedeni ise arşiv işinden dolayu 1 tb hdd yedek alıyorum biter bitmez tekrar kuracağım konuyla alakası yok ama sata disklerimden birinde bir sıkıntı var flash disk olarak görünüyor ve win 8 kuramıyorum yani görmüyor aslında söyle hdd görünüyor win ortamında linux da dosta ama win 8 kurulum esnasında görünmüyor.

konuyla bir alakası yokma burdan bir sorayım dedim kusura bakma kardeşim

Kablosundan olabilir. Sata kablosunu başka bir sata portuna takmayı dene.
Not: İlk önce; sitemi kapat, fişi çek ve açma tuşuna basarak voltajı boşalt.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı