Çözüldü GA-990FXA-UD5 Sistemime OS X Mavericks Kurabilir Miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kurulumdayken smbios kısmından mac pro 3,1 - 4,1 ve 5,1 seçerek kurulumlar gerçekleştir. Bootloader olarak clover kurduysanız chameleon olarak deneyin, eğer chameleon olarak kurduysanız da clover olarak deneyin.

Kardeşim İlgin alakan için teşekkür ederim. Dün geceden beri uğrasıyorum. Bir yolunu bulamadım bir sorum daha var.
Bootloader lar arasındaki geçişi nasıl yapacağım bunu da anlatır mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulumda seçeceksiniz. Normalde chameleon seçili. Onun işaretini kaldırıp, clover işaretleyeceksiniz.

Sayın
Recep Baltaş
Bir el atsa olacak bu iş gibi geliyor. Sorun şu ki ben daha önce hiç kurulum denemedim.

Su an kurulum dil ekranı geldi ana dil olarak Tükçe'yi sectim. Nerede bu bootloader'lar bulamıyorum.

Özelleştir/Customize butonu:
%C3%B6zelle%C5%9Ftir-568x320.jpg

kardeşim bbootloadrlarda 3 er tane secenek var birini denetik klavye ve dil ekranın geldiği bölüme gelmeden kitleniyor hepsini tek tek denemekmi gerekiyor ?

Tek, tek deneyeceksiniz. Ayrıca kurulumda seçili olanlar ile değil kendinize göre seçim yapmanız lazım. Örneğin; fakesmc, nullcpı & rtc sürücüleri seçili olacak boot ile. Geriye kalanı sizin ses kartı ve ekran kartına göre :).
Not: Ekran kartınız hangisiyse backup işaretini kaldırın örneğin; intel için intel işareti kaldırın.

Pc bilgileri 1 sayfada var. En üstteki mesajda ses kartı on board.

O zaman ekran kartlarındaki işaretler kalsın. Ses kartını ve interneti işaretle (zaten otomatik kuruyor tek seçenek var).
Düzenleme: Sonra sistem açılınca 10.9.3 güncelle, kart aktif gelecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı