GA-G31M-ES2L Mavericks kurabilir miyim?

erkin.io

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Daha önce hiç Hackintosh kurmadım, adım adım anlatabilir misiniz rica etsem ?
Birde kurulumdan önce şunları şunları hazırla usbdisk'e at, mac os'u bu linkten indir şeklinde.

Everest raporu(güncelledim)
<ERKIN_COM> Raporu

Teşekkürler. :)

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef @Bios bende çalışmıyor.
atbiosDontWork.png

Forumdan usb bootable yapmayı öğrenin sonra usb belleğin içine verdiğim rar içindekileri yani çıkan dosyaları usb belleğin içine atacaksınız.
Biostan Usb belleği boot edeceksin karşına 98 ekranında şu dediklerimi yazacaksın.
FLASHSPI G31MES2L.FI /C /D /E /R

Forumdan usb bootable yapmayı öğrenin sonra usb belleğin içine verdiğim rar içindekileri yani çıkan dosyaları usb belleğin içine atacaksınız.
Biostan Usb belleği boot edeceksin karşına 98 ekranında şu dediklerimi yazacaksın.
FLASHSPI G31MES2L.FI /C /D /E /R
Merhaba USB için uğraştım ama maalesef olmuyor, anakartım USB bootta çok sorunlu, sizi de yordum ama bunu cd'ye yaksak olmaz mı? (nasıl yaparım)
Teşekkürler.

Çok yakın özelliklerde bir bilgisayar kullandım ben senelerce, bir kaç ay önce araştırdığımda pek sonuç alamamıştım. Pek uyumlu bir sistem sayılmaz malesef.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı