Çözüldü Pilot olmak için ne yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam bende biraz araştırma yaptım bu sırada ben iyi bir bölümde okuyup sonra Tafa'ya katılmayı düşündüm çünkü her önüne geleni pilot yapmıyorlar bu yüzden kendimi garantiye alayım dedim. Bence mantıklı bir yol.

Hocam galiba önce başka bir meslek edinip sonra pilot olmak daha mantıklı. En kötü uçuş okullarına para biriktireceğiz artık. En iyisi böyle çünkü belli olmaz ileride sağlık sorunun olsa bir mühendislik yapabilirsin ama pilotluk bitiyor maalesef.

Hocam anladım başka okullara da bakarım artık.😒
Aynen bu konuda iyi araştırmalısın. Kim ne kadar istiyor, ekstra ne gibi masraflar var, kalacak yer, ulaşım... bir sürü etmen var maalesef. Bence mutlaka önce bir üniversite diploması edinmelisin. Dünyanın bin bir türlü hali var. Kendini garantiye almalısın mutlaka önce.

Aynen bu konuda iyi araştırmalısın. Kim ne kadar istiyor, ekstra ne gibi masraflar var, kalacak yer, ulaşım... Bir sürü etmen var maalesef. Bence mutlaka önce bir üniversite diploması edinmelisin. Dünyanın bin bir türlü hali var. Kendini garantiye almalısın mutlaka önce.

Hocam peki önerebileceğiniz okul var mı?

Hocam peki önerebileceğiniz okul var mı?
Er-Ah şu sıra uygun fiyatlar veriyor. Biraz daha hızlı hareket ediyor. Fakat yine de yurtdışını tavsiye ederim ben. Çünkü yabancı dilin daha iyi oturuyor havacılık için.

Yeni konular

Geri
Yukarı