Çözüldü PrimeOS ISO kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
PrimeOS'i flash belleğimin üzerinden kullanmak istiyorum, şu an flash belleğime kurdum bunu Windows'a zarar vermeden flash bellek üzerinden kullanabilir miyim? Yapan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl yani biraz daha açar mısınız?
Harddiski bölüp kursam tekrar windowsla arasında geçiş yapabilir miyim?

HDD yi bölersen tabii ki de Windows'a geri dönersin, iki tane işletim sistemi olur. :)

USB bellek ile de kullanabilirsin boot menüsünü açıp USB belleğini seçerek. Boot menüsünü açmak için de bilgisayarın açma tuşuna basıp boot menü tuşuna basılı tutmanız gerekiyor.

Nasıl yani biraz daha açar mısınız?
Harddiski bölüp kursam tekrar windowsla arasında geçiş yapabilir miyim?

HDD yi bölersen tabii ki de Windows'a geri dönersin, iki tane işletim sistemi olur. :)

USB bellek ile de kullanabilirsin boot menüsünü açıp USB belleğini seçerek. Boot menüsünü açmak için de bilgisayarın açma tuşuna basıp boot menü tuşuna basılı tutmanız gerekiyor.

Çözüm

teşekkürler o zaman harddiski 32 gb bölecegim 2 işletim sistemi arasında gezmek içinde boot menüsünü kullanacağım anladığım kadarıyla,sizce hangisini yapmalıyım flash bellek ilemi yoksa hardiske kurmamımı hangisini tavsiye edersiniz

Son düzenleme:
teşekkürler o zaman harddiski 32 gb bölecegim 2 işletim sistemi arasında gezmek içinde boot menüsünü kullanacağım anladığım kadarıyla,sizce hangisini yapmalıyım flash bellek ilemi yoksa hardiske kurmamımı hangisini tavsiye edersiniz

HDD USB bellekten daha iyi olduğu için HDD, ve USB bellekten kullanınca kapattıktan sonra tüm veriler siliniyor diye biliyorum.

HDD USB bellekten daha iyi olduğu için HDD, ve USB bellekten kullanınca kapattıktan sonra tüm veriler siliniyor diye biliyorum.
şuanda yapacagım ama pcye zarar veririm diye korkuyorum
peki pcyi acınca kendiliğindenmi ekrana gelecek 2 secenek yoksa bootdanmı girecegim geri windiwsa

Şu anda yapacagım ama PC'ye zarar veririm diye korkuyorum

Peki PC'yi acınca kendiliğinden mi ekrana gelecek 2 secenek yoksa Boot'dan mı girecegim geri windiwsa

Boot menüsüne tıklarsanız gelir seçenekler PC otomatik Boot etmez. Bence PrimeOS kurmayın. Windows üzerinde Remix OS Player veya MEmu emülatörleri kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı