Disiplin cezası LGS'yi veya sicili engeller mi?

Synix

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 8. sınıf öğrencisiyim. Bugün arkadaşlarla şakasına tornavida ile oynuyorduk herhangi bir ciddi olay yoktu bir çocuk hocaya söyledi. Ben hemen cebime koydum bir arkadaş da aynı şekilde benimle beraber müdür yardımcısının odasına götürdü. Müdür yardımcısı numaramızı ve sınıfımızı aldı herhangi bir disiplin cezasında sicilime işler mi veya LGS için fen lisesi hedefim var engel olur mu?

Büyük ihtimalle disiplin cezası almazsın. Alsan bile aşırı ciddi bir şey değilse sene sonunda silerler. Telaş yapmaya gerek yok.

Disiplin alacağınızı sanmıyorum çoğu kişinini isimini alıyorlar zaten tekrarında tutanak tutarlar. Disiplin cezası alsanız bile iyi bir öğrenciyseniz öğretmenler kurulu kararı ile kaldırılır.

Aynı puan alan birisi senin yerine girer.

Disiplin alacağınızı sanmıyorum çoğu kişinini isimini alıyorlar zaten tekrarında tutanak tutarlar. Disiplin cezası alsanız bile iyi bir öğrenciyseniz öğretmenler kurulu kararı ile kaldırılır.

Tutanakla kalırsa iyi yani normalde böyle işlere girmem ilk defa başıma geldi okul değişikliği falan yapanlar oldu kavgadan sıkıntı olur mu diye düşündüm olmaz inşallah ders oldu bana.

Geri
Yukarı