Çözüldü Visual C++ 2015 Başarısız oldu hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wexf

Hectopat
GTA San Andreas oynundan 'api-ms-win-crt-runtime-|1--1-0.dll' hatası alıyordum Visual C++ 2015 kurmaya çalıştım ancak 0x80240017 hatasını alıyorum ve başarısız oldu diyordu Visual C++ 2015 (64bit) ve 86 bit i silip yeniden Visual C++ 2015 yüklemeye çalıştım yine "0x80240017" hatası aldım.
Virüs programım yok zaten onun için Windows defender uygulamasında kapattım yönetici olarak çalıştırıp tekrar denedim ama sonuç alamadım.
Oyuna 2 kez tıkladıktan sonra hiçbir şey olmuyor ne hata veriyor ne de açılıyor.

hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şimdi dediklerimi sırasıyla yapman gerekiyor.
Program ekle veya kaldır'dan (var ise) Visual 2017 sürümünü, 2015 ve 2013 sürümünü tamamen kaldır.
Daha sonra şu dosyaları tamamen sil:
C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTiME140.dll
C:\Windows\System32\VCRUNTiME140.dll
Bu dosyaları sildikten sonra şu paketlerin hem x86 hem de x64 olanlarını eksiksiz şekilde yükleyeceksin.

Daha sonra Windows 8.1'in tüm güncellemelerini yap, hiçbir sıkıntı kalmayacak.
Ayrıca oyunu satın al.
Videodaki bütün işlemleri yaparak raporu çıkarttım işte bağlantısı.
Logfile

Program ekle veya kaldır'dan (var ise) Visual 2017 sürümünü, 2015 ve 2013 sürümünü tamamen kaldır.
Bu dosyaları sildikten sonra şu paketlerin hem x86 hem de x64 olanlarını eksiksiz şekilde yükleyeceksin.

Ayrıca oyunu satın al.

Çözüm

Ayrıca oyunu satın al.

Ekran görüntüsünü attığım hata C++ 2015 64x ve 86x hala çıkıyor kurulamadı diyor.

Ekran görüntüsünü attığım hata C++ 2015 64x ve 86x hala çıkıyor kurulamadı diyor.
Sırasıyla yukarıdaki verdiğim linklerden önce 2015'i ve sonrasında 2013'ü yükle. Sırasıyla.

Sırasıyla yukarıdaki verdiğim linklerden önce 2015'i ve sonrasında 2013'ü yükle. Sırasıyla.

Önce 2015 in 64x ve 86x olanlarını indirdim ve kurdum ama yine hata verdi 2'si de ancak program ekle ve kaldır bölümünde 2'si de gözükmekte, neyse bunu geçelim 2015 yükledikten sonra 2013 olan C++'ların 2'sini de sorunsuz yükledim ancak hala oyundan 'api-ms-win-crt-runtime-|1--1-0.dll' hatasını almaya devam ediyorum.

O hatayı almaya devam ediyorsanız demek ki hala Windows'u güncellememişsiniz. Windows'u güncelleyin.

O hatayı almaya devam ediyorsanız demek ki hala Windows'u güncellememişsiniz. Windows'u güncelleyin.

Windows'u güncellememe rağmen hatayı almaya devam ediyorum, servise gidicem ilginiz için teşekkürler...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı