Çözülememiş Gizemli Olaylar

Ateistlerle ben bu konuyu konuşamıyorum. Çözemediğim kendi hayatımdaki gerçek olay bir hocanın hiç kimsenin dahi bilmediği geçmişteki bir şeyi bilmesi. Mantık ve izah yok yani. Kimse bilmiyor sadece sen biliyorsun günlerden bir gün başıma bir olay geliyor hocaya gidiyorum ve önceden yaşamış olduğum sadece benim bildiğim bir şeyi ayrıntılarıyla anlatıyor. Ve bu hocanın benden hiçbir çıkarının olmaması. Akıl dışı tuhaf ürkütücü.
Birine anlatmış olabilirsin oradan duyulmuş olabilir diyeceğim, kimse bilmiyor diyorsun. Evet akıl dışı.
1.Bermuda
2.Stonehenge
3.Piramitler
4.51.Bölge
5.Reptilian Irkı Ve Irklar

Daha aklımda fakat yazamadığım onca şey
Reptilian ırkı bana uydurma gibi geliyor. Ama bilemeyiz. :)

Reptilian ırkı bana uydurma gibi geliyor. Ama bilemeyiz. :)
[/QUOTE]

Mesela obama nın korumları uzaylı olduğu ve obamanın reptilian olduğu konuşuyordu
ve dünyayı gizeme düşüren gaz salgını var uçakların saldığı havadaki şu gizemli izler kalıcı bulut gibi fakat değil

Ateistlerle ben bu konuyu konuşamıyorum. Çözemediğim kendi hayatımdaki gerçek olay bir hocanın hiç kimsenin dahi bilmediği geçmişteki bir şeyi bilmesi. Mantık ve izah yok yani. Kimse bilmiyor sadece sen biliyorsun günlerden bir gün başıma bir olay geliyor hocaya gidiyorum ve önceden yaşamış olduğum sadece benim bildiğim bir şeyi ayrıntılarıyla anlatıyor. Ve bu hocanın benden hiçbir çıkarının olmaması. Akıl dışı tuhaf ürkütücü.
Ateizm bunun olabilirliği ile ilgilenmez. Oluyordur ya da olmuyordur, bir Ateist bunu umursamaz.

Aklıma gelmişken sorayım;
Hellboy filmini ilk izlediğimde Nazi'ler zombi mi yapıyor? Demiştim kendi kendime.
Geçmiş tarihte yaşanmış böyle bir şey var mı? Gelecekte olmasını zaten bekliyorum.

Aklıma gelmişken sorayım;
Hellboy filmini ilk izlediğimde Nazi'ler zombi mi yapıyor? Demiştim kendi kendime.
Geçmiş tarihte yaşanmış böyle bir şey var mı? Gelecekte olmasını zaten bekliyorum.
Oyun bile vardı galiba nazi zombies adlı nasıl bir oyun oynamadım fakat geçiyor yane

Geri
Yukarı