Paranormal olaylar

Sadece rüyamda görmüştüm bizim köy evine bakan elinde oraklı kapşonlu cin gibi bir şey ve o günden beri muska ile yatarım.
Ne kadar paranormal bilemem ama birkaç gecedir odamın ışığı kapalıyken yanıp sönüyor. Etrafı aydınlatacak şekilde değil. Çok hafif bir parlama oluyor ampulde.

Ampulden kaynaklı hocam o :D

Paranormal yaşayanlar anlatabilir mi, sıkıntıdan böyle konu açtım.
Taaaa, küçükken, 11-12 yaşındayken köy evine gitmiştik. Annemler teyzemler aşağı katta temizlik yapıyor. Ben üst katta, kapısı kapılı bir odada korkunç videolar izliyorum. O zamanlar 2016 falan. O tarz videolar çok popüler. Bende tam bir korku videosunun ortasındayken, kapının kolu yavaşça açıdı, tabi bende ne kadar korktum kimsin kimsin diye bağırıyorum. Sonra kapı tak diye kapandı.
Bende aşağı kata inmeye korktuğum için annemi aradım, tabi süpürge çalıştığı için duymadılar. Orda çok büyük travma geçirmiştim. Bide bir çocuğun gözünden bakarsak. Kapı bir anda açılıyor, sonra sert bir şekilde kapanıyor. Aşırı korkmuştum açıkçası :)

B-bir kere aynaya bakınca kendimi görmüştüm. 😳 (!)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam iyi misiniz böyle bir şeyin olması imkansız ne demek aynaya baktım kendimi gördüm. Bence bir hocaya okutun kendinizi 🤣

Geri
Yukarı