Çoğu kız neden sigara içen erkeklere bakıyor?

"Ya şuna bak ne kadar güçlü" diye saçma bir düşünceye kapılıyorlar sonra sevgili oluyor belki de evleniyor. Evlenince sözde "badboy" (sigara içen herkes değil keko tiplerden bahsediyorum) tipler bunlara şiddet uyguluyor. Sonra erkekler cani öyle böyle oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ülkemizde fazla keko kız ve erkek var kızlar sanıyor ki sigara içen erkekler daha güçlü etkileyici centilmen sanki sigara içince erkek adam olunmuyor zaten günümüzün en büyük problemleri.

Okul açıldığından beri kafama takıldı. Herkes demiyorum çoğu kızlar için söylüyorum. Neden sigara içen, TikTok çeken, spora giden, arkadaşlarını kızın yanında ezen, parası olan, erkekleri daha çok istiyor? Herkes üstüne alınmasın gördüğüm ve merak ettiğim için söylüyorum. Erkeklerde böyle olan illaki vardır. Küfürü az kullanan, arkadaşlarını ezmeyen, sigara ve alkol kullanmayan erkekler varken neden diğerleri?
Havalı bir şey sanıyorlar ne yapsın ergenler işte yazık onlara gerçekten acıyorum

Şu Vice City fotosunu bu konulara atmayın artık.

O zaman San Andreas.

images-jpeg-2-jpg.1176083

Aslında o tip kızlar badgirl olup hawli olan kızlar oluyor. Boş verin geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı