Coil whine olan 6900 XT iade edilmeli mi?

Merthas92

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Özenle topladığım 6900 XT ekran kartlı, 5900X işlemcili kasam ile sorun yaşamaktayım. Warzone vs gibi oyunlar oynarken inanılmaz bir coil whine sesi geliyor. Kasam td500. kasa fanlarından da çok ses geliyor. Odanın içerisinde aşırı rahatsız edici bir ses hakim oyun oynarken. Sizce İncehesap'tan almış oldugum 6900 XT. Ekran kartını iade etmeli miyim? 20.500 TL'ye almıştım. 12 gün oldu. Yarın düşünmem için son gün ve ne yapacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Özenle topladığım 6900 XT ekran kartlı, 5900X işlemcili kasam ile sorun yaşamaktayım. Warzone vs gibi oyunlar oynarken inanılmaz bir coil whine sesi geliyor. Kasam td500. kasa fanlarından da çok ses geliyor. Odanın içerisinde aşırı rahatsız edici bir ses hakim oyun oynarken. Sizce İncehesap'tan almış oldugum 6900 XT. Ekran kartını iade etmeli miyim? 20.500 TL'ye almıştım. 12 gün oldu. Yarın düşünmem için son gün ve ne yapacağımı bilmiyorum.
İade değil değişim iste ürün ayıplı!

Coil whine çoğu firma tarafından belirli bir düzeye kadar garanti kapsamına alınmıyor diye biliyorum. İmkanınız varsa garantiye gönderip değişim isteyin zira bu sefer aldığınız fiyata alamayabilir, piyasada bulamayabilirsiniz.

İade almazlar, bahane sürerler. Ben de denemiştim İncehesap'tan aldığım kartı iade etmeyi, almıyorlar. THH'ye gidersen ortalama 6 ay sürüyor. Değmez yani. Coil whine sık görülen bir problem, yapacak bir şey yok kullan kartı.

Yeni konular

Geri
Yukarı