Coil Whine problemi olan ASUS TUF RTX 3070 modeli iade edilmeli mi?

• Konuyu başlatan sxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

sxn

Decapat
Arkadaşlar 2 hafta önceki Gaming Gecesi ile sistemi aldım ekran kartında CW çıktı. Değiştirmeli miyim? Veya kabul ederler mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar 2 hafta önceki Gaming Gecesi ile sistemi aldım ekran kartında CW çıktı. Değiştirmeli miyim? Veya kabul ederler mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bende de asus dual 6700xt var ve coil whine var, bir süre sonra kulak o sese alışınca ses gelmiyormuş gibi oluyor. Ses çıkarması dışında bir sorun yaşamazsınız. Kabul edeceklerini de sanmıyorum.

Arkadaşlar 2 hafta önceki Gaming gecesi ile sistemi aldım ekran kartında cw çıktı. Değiştirmeli miyim? Veya kabul ederler mi?

İade etmeye çalışsan bile iade almıyorlar ASUS RX6600 var bizzat servis ile görüştüm adamlarda problem olarak bile geçmiyor coil whine geri gönderirler sana.

Ben de Coil whine yüzünden RTX 4090 Suprim X iade etmeye çalışıyorum. Eğer bu tarz şeylere takıntılı biriysen çekilecek çile değil. Eğer kapalı kasa içinde oturduğun yerden rahatlıkla duyuluyorsa iade et. Duymak için kasaya yanaşman gerekiyorsa uğraşma. Gerçi 2 Haftayı geçtiği için iade edemezsin muhtemelen. Servise göndersen de Asus coil whineı sorundan saymıyor.

Değişim yapmaları çok düşük ihtimal ama imkansız değil. Seni rahatsız ediyorsa şansını deneyebilirsin ama çok şiddetli değil pek rahatsız olmuyorsan bu şekilde kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı