Coil whine olan 6900 XT iade edilmeli mi?

İnanılmaz bir coin whine sesi geliyor derken ne kadar ses geliyor bir video atsan? Benim ekran kartında da coil whine var, yüke girdiği zaman fısıldamaya başlıyor. Kulaklık takılı değilse rahatlıkla duyuluyor. Kafayı ona takarsan zaten ne oyun oynayabilirsin ne de başka bir şey yapabilirsin. Eğer fazla değilse hiç uğraşma çünkü 6900XT ayarında bir kartı 20 bin civarına bir daha ne zaman denk getirebilirsin kim bilir. TD500 Fanları sesli çalışıyor diye bir çok yorum okumuştum. Onun çözümü basit, kasayı sat gitsin.

Hemen hemen her kartta var 3000 serisi de dahil çok çok abartı değilse firmalar kabul etmiyor. Loading screenlerde falan bazı oyunlarda 300-1000 fpsler alınabiliyor oralardayken çok ses çıkartıyorsa hiç ugraşma.

Şu an kapattim PC'yi yarin video atacagim. Loading screenlerde degil surekli bir ses var.(oyunlarda) TD500 evet biraz pismanlik yaratti. Sanirim fanlarini degistirecegim. Kasa montesiyle ugrasacagima. Fiyat konusunda ben de cok kararsizim. 20.500'e 6900 bulmak cok cok zor olacak bundan sonra.
Markası ne ekran kartınızın.

XFX

Şu an kapattim PC'yi yarin video atacagim. Loading screenlerde degil surekli bir ses var.(oyunlarda) TD500 evet biraz pismanlik yaratti. Sanirim fanlarini degistirecegim. Kasa montesiyle ugrasacagima. Fiyat konusunda ben de cok kararsizim. 20.500'e 6900 bulmak cok cok zor olacak bundan sonra.

XFX
850w mı güç kaynağınız?

Daha 14 gun olmadi alali. Coil whine var iade ediyorum demeyecegim ki.
Bak dostum 14 gün olup olmaması İncehesap'ı ilgilendirmiyor. Satılabilirliğini kaybetti diye bahane sürüp iade almıyorlar. THH'ye gitsen 6-7 ay sürecek ve belki de o zamana 20.000 olan ekran kartın 30.000 TL olacak, sana paran iade edilse de zarar etmiş olacaksın. Caydırıcı cezalar olmadığı için bunu çok rahatlıkla yapabiliyorlar.
Git yolla kartı gör nolacak.

Geri
Yukarı