Coil Whine olmayan laptop önerisi

144 Hz, mümkünse RTX 3050 ve üstü, ve kronik olarak coil whine sorunu olmayan laptop önerebilir misiniz? Bütçem maksimum 13 bin TL. Arttırılmış bütçe bu. Zephyrus G14 RTX 3050 5800HS alınır mı? Cw sesinden emin değilim sadece. Tek sorun bu. Yoksa MSI modellere mi yönelmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum.

Dostum coil whine tamamen şans işi. Hangi cihazı alırsan çıkma ihtimali var. Ama ihtimalleri düşürmek istersen Lenovo IdeaPad ve Asus Tuf cihazlarıntercih etme, çıkma olasılığı daha yüksektir.
Ayrıca coil whine cihaza zarar vermeyen bir sestir. Kulaklık takıp oyuna dalacapın dersen sorun olmayacaktır. Ayrıca coil whine, cihazlarda hata olarak algılanmıyır şirketlerce, satın aldıktan sonraki ilk 14 gün iade vs etmezsen bir daha da iade edemezsin.
Öneri laptop olarak daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Dostum coil whine tamamen şans işi. Hangi cihazı alırsan çıkma ihtimali var. Ama ihtimalleri düşürmek istersen Lenovo Ideapad ve ASUS TUF cihazlarıntercih etme, çıkma olasılığı daha yüksektir.
Ayrıca coil whine cihaza zarar vermeyen bir sestir. Kulaklık takıp oyuna dalacapın dersen sorun olmayacaktır. Ayrıca coil whine, cihazlarda hata olarak algılanmıyır şirketlerce, satın aldıktan sonraki ilk 14 gün iade vs etmezsen bir daha da iade edemezsin.
Öneri laptop olarak daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Yani çok fazla dert etmeyeyim öyle mi? Zephyrus kullananlar, klavye ışığını açınca büyük miktarda azalma oluyor diyorlar. Muhtemelen Zephyrus alırım o zaman. Ya da 3060 5600H HP Omen var. Bu ikisi arasında seçim yaparım o zaman. Çok teşekkürler bilgilendirme için.

Coil Whine işi gerçekten şans işi. Üretilen her ekran kartı , güç kaynağı , fan ve laptopların %50'sinde var diyebilirim. Benim masaüstü pc'de hem ekran kartım hem güç kaynağımda CW var. Tek sıkıntısı oluşturduğu tiz ses onun dışında sıkıntısı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı