Çok Bağımlılık Gerekmeyen MMORPG Tavsiyesi

anilrenklioglu

Decapat
İşim gereği sürekli dolaşıyorum fakat evde olduğum zamanlarda da güzel bir MMORPG oynamak istiyorum. Yaklaşık 13 sene Knight Online, 2 sene Silkroad Online, 2 sene kadar da ESO ve WoW oynadım. Şimdilerde ise MMORPG aşkım yeniden depreşiyor. Varsa eğer çok fazla bağımlılık gerekmeyen, P2W olmayan, ve en önemlisi de Japon işi olmayan bir oyun arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

4 sene oynamış ve doyamamış biri olarak Guild Wars 2 öneririm. P2W değil, grinding gerektirmiyor, gerektiren şeyler de sadece kozmetik. PvPde herkes eşit olduğu için (herkesin ekipmanı aynı seviye ve statlara sahip) PvP sevmeyen bana bile kendisini sevdirmiştir. Hikaye modu ve sinematikleri, özellikle müzikleri çok güzeldir. World boss etkinlikleri insanı gaza getirir. Grafikleri de hoştur. Hikaye modunu bitirdiğimde gözlerimi yaşartmış bir oyundur. Sınıf olarak da mesmer seçerseniz tadından yenmez. 😉

4 sene oynamış ve doyamamış biri olarak Guild Wars 2 öneririm. P2W değil, grinding gerektirmiyor, gerektiren şeyler de sadece kozmetik. PvPde herkes eşit olduğu için (herkesin ekipmanı aynı seviye ve statlara sahip) PvP sevmeyen bana bile kendisini sevdirmiştir. Hikaye modu ve sinematikleri, özellikle müzikleri çok güzeldir. World boss etkinlikleri insanı gaza getirir. Grafikleri de hoştur. Hikaye modunu bitirdiğimde gözlerimi yaşartmış bir oyundur. Sınıf olarak da mesmer seçerseniz tadından yenmez. [emoji6]

Bunu biraz araştırdım fakat sitesinde bir yandan ücretsiz bir yandan ücretli görünüyor ve 80 dolar kadar bir fiyat vardı sanırım. Bunlar WoW gibi ek paketleri mi? Almadan nasıl oynanır nedir be değildir bilginiz varsa eğer anlatırsanız sevinirim [emoji1]

İşim gereği sürekli dolaşıyorum fakat evde olduğum zamanlarda da güzel bir MMORPG oynamak istiyorum. Yaklaşık 13 sene Knight Online, 2 sene Silkroad Online, 2 sene kadar da ESO ve WoW oynadım. Şimdilerde ise MMORPG aşkım yeniden depreşiyor. Varsa eğer çok fazla bağımlılık gerekmeyen, P2W olmayan, ve en önemlisi de Japon işi olmayan bir oyun arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.
RPG lerin hepsi bağımlılık yapar. İnsanı üzen tarafı 3-5 gün 1 hafta gibi süre giremeyince itemların sürelerinin de gitmesi. Karakterini buna göre şekillendir istediğin oyunu rahatça oynarsın.:)

Bunu biraz araştırdım fakat sitesinde bir yandan ücretsiz bir yandan ücretli görünüyor ve 80 dolar kadar bir fiyat vardı sanırım. Bunlar WoW gibi ek paketleri mi? Almadan nasıl oynanır nedir be değildir bilginiz varsa eğer anlatırsanız sevinirim [emoji1]
Oyunu bir kez satın almanız yeterli. Abonelik ya da aylık ödeme yok. Ben seneler önce D&R'dan kutulu almıştım ama artık satılmıyor sanırım o şekilde. Oyunfor diye bir sitede buldum 130 TL son paketleriyle birlikte ama site güvenilir mi bilmiyorum. Daha önce oradan bir şey satın almadım.

Dilerseniz kendi sitesinde 30 Dolar.

Yaptığını biliyorum 13 sene Knight Online oynamamdan belli bence [emoji23]en azından onun kadar yapmayan bir şeyler arıyorum
RPG lerin hepsi bağımlılık yapar. İnsanı üzen tarafı 3-5 gün 1 hafta gibi süre giremeyince itemların sürelerinin de gitmesi. Karakterini buna göre şekillendir istediğin oyunu rahatça oynarsın.:)

Oyunu bir kez satın almanız yeterli. Abonelik ya da aylık ödeme yok. Ben seneler önce D&R'dan kutulu almıştım ama artık satılmıyor sanırım o şekilde. Oyunfor diye bir sitede buldum 130 TL son paketleriyle birlikte ama site güvenilir mi bilmiyorum. Daha önce oradan bir şey satın almadım.

Çok teşekkür ediyorum inceleyeyim baktım beni saracak satın alayım [emoji869]

Hortlatıyorum kusura bakmayın. Oyunun bedava ve paralı sürümleri arasında ne fark var? Şuan sanırım f2p konumunda fakat internette paralı bedava karşılaştırmaları yapılıyor.

Hortlatıyorum kusura bakmayın. Oyunun bedava ve paralı sürümleri arasında ne fark var? Şuan sanırım f2p konumunda fakat internette paralı bedava karşılaştırmaları yapılıyor.
Şuradan bakabilirsiniz. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı