Çok fazla oyunum olduğundan AAA oyun oynayamıyorum

Bir şey diyeceğim ama bazilariniz kızacak cidden şu oyunlardan sıkıldım sarmiyor acaba yaslandim mi ne yapmam lazim tarzi konulardan acayip sıkıldım. Oynama o zaman kardeşim zorlama kendini yani. Oldu olacak psikoloğa da gidin danışın.

Hayat kısa, yarın ölmeyeceğinin garantisi yok. O sırada hangi oyunu oynamak istiyorsan onu oyna.

RDR 2 nin detayları ve arkasındaki emek inanılmaz gerçekten. Böyle bir NPC mekanizmasını anca manyaklar düşünebilir. Fakat ne yaparsam yapayım sarmıyor. GOW mesela inanılmaz keyifli benim için. Ben gerçekçi değil biraz fantastik seviyorum sanırım bununla alakalı. Dert etme her oyunun tadı ayrıdır. AAA oyunlar ve indie, AA oyunlar arasındaki tek fark bütçe ve detay. Zeka paranın önüne geçer her zaman. Denemeden bilemezsin.

Bir şey diyeceğim ama bazilariniz kızacak cidden şu oyunlardan sıkıldım sarmiyor acaba yaslandim mi ne yapmam lazim tarzi konulardan acayip sıkıldım. Oynama o zaman kardeşim zorlama kendini yani. Oldu olacak psikoloğa da gidin danışın.
Oyunlardan sıkıldım, yaşlandım gibi bir şey dediğimi hatırlamıyorum.

Ben bir büyük bir de küçük oyun oynuyorum küçük oyun bitince yeni küçük oyunlara başlıyorum AAA oyunum bitmese bile.

Öyle yapacağım bende.

Merhaba arkadaşlar, bir sürü AAA oyunum var. Popülerleri diyecek olursam GoW, Uncharted, Spider-Man, Horizon Zero Dawn, Days Gone, RDR2, Cyberpunk, Witcher 3 ve daha nicesi fakat asla bu oyunları oynayamıyorum, çünkü bir sürü yüzlerce AA ve Indie oyunlarım da var ve AAA oyun bitirdikten sonra bu oyunlara bir daha dönemem, sarmaz diye korkup bu oyunlara başlayamıyorum, bir tek GTA 5 bitirmişimdir sanırım AAA oyun olarak, yanlış mı yapıyorum? Nasıl bir yol izlemeliyim?
Hepsinin verdiği zevk ayrı hocam. Geri dönebilirsiniz sorun olmaz. Ama Witcher ya da Rdr2 gibi bir oyuna başlayacaksanız yaz mavsimi daha uygun görünüyor. Zira çok fazla zaman istiyorlar.
Not: Witcher 3 oynayacaksanız ilk iki oyunun hikayesini kesinlikle bilin, mümkünse ikinci oyunu oynayın (Ancak eski bir oyun, beni eğlendirmez diyorsanız hikayesini bilin en azından) yoksa oyundan pek de bir şey anlayamazsınız.

Önemli olan keyif alman her zaman ağır oyun (AAA) oynanmak kafayı yorar bana göre, arada çerezlik (indie) Mario kadar basit oyunlar kayar gider, iyi de gelir basit ama etkili oyunlar iyi dir boyu değil işlevi önemli'dir diye boşa denmiyor sanırım.

Önemli olan keyif alman her zaman ağır oyun (AAA) oynanmak kafayı yorar bana göre, arada çerezlik (indie) Mario kadar basit oyunlar kayar gider, iyi de gelir basit ama etkili oyunlar iyidir boyu değil işlevi önemli'dir diye boşa denmiyor sanırım.

Dostum Mario AAA bir marka :D koskoca Nintendo'yu nasıl indie görmeyi başardın be adam anlat dinleyelim😂

Yeni konular

Geri
Yukarı