Çok fazla oyunum olduğundan AAA oyun oynayamıyorum

zvack

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, bir sürü AAA oyunum var. Popülerleri diyecek olursam GoW, Uncharted, Spider-Man, Horizon Zero Dawn, Days Gone, RDR2, Cyberpunk, Witcher 3 ve daha nicesi fakat asla bu oyunları oynayamıyorum, çünkü bir sürü yüzlerce AA ve Indie oyunlarım da var ve AAA oyun bitirdikten sonra bu oyunlara bir daha dönemem, sarmaz diye korkup bu oyunlara başlayamıyorum, bir tek GTA 5 bitirmişimdir sanırım AAA oyun olarak, yanlış mı yapıyorum? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Merhaba arkadaşlar, bir sürü AAA oyunum var. Popülerleri diyecek olursam GoW, Uncharted, Spider-Man, Horizon Zero Dawn, Days Gone, RDR2, Cyberpunk, Witcher 3 ve daha nicesi fakat asla bu oyunları oynayamıyorum, çünkü bir sürü yüzlerce AA ve Indie oyunlarım da var ve AAA oyun bitirdikten sonra bu oyunlara bir daha dönemem, sarmaz diye korkup bu oyunlara başlayamıyorum, bir tek GTA 5 bitirmişimdir sanırım AAA oyun olarak, yanlış mı yapıyorum? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Bu kadar kasma o an bak hangisi hoşuna gidiyorsa onu indir oyna. Böyle basit şeyleri fazla irdelemek insanın canını sıkar.

Merhaba arkadaşlar, bir sürü AAA oyunum var. Popülerleri diyecek olursam GoW, Uncharted, Spider-Man, Horizon Zero Dawn, Days Gone, RDR2, Cyberpunk, Witcher 3 ve daha nicesi fakat asla bu oyunları oynayamıyorum, çünkü bir sürü yüzlerce AA ve ındie oyunlarım da var ve AAA oyun bitirdikten sonra bu oyunlara bir daha dönemem, sarmaz diye korkup bu oyunlara başlayamıyorum, bir tek GTA 5 bitirmişimdir sanırım AAA oyun olarak, yanlış mı yapıyorum? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Genelde uzun bir oyuna başlamadan önce kısa oyunları bitiririm ama oyunlar arasında RDR2 gördüm onu en son oynamanızı tavsiye ederim çünkü onu bitirdikten sonra hiçbir şey zevk vermiyor.

O sırada Rdr 2 kapatıp project Zomboid'e geçen ben 🗿

Oyna istediğini bişey olmaz

Genelde ben de elimdeki kısa, tadımlık olan oyunları bitiririm ama oynayacağın diğer oyunlar hikayeli oyun değilse sorun olmaz bence. Atıyorum AAA bir oyun oynarken biraz ara verip indie bir oyuna geçersin veya direkt AAA oyun seni sararsa o bitmeden başka oyuna geçmezsin.

Çıtam çok yükselir diye korkuyorsun anlıyorum, bunu oyunlardan çok dizi film anime izleyişlerimde oluyor. Çok sağlam bir animeyi bitirdiğimde asla başka animeye geçesim gelmiyor, bu gibi durumlarda mola veriyorum. Zamanla tekrar canım başka bir şeyler izlemek istiyor, dönüyorum. Bunu oyunlara uygularsın olur biter.

Genelde uzun bir oyuna başlamadan önce kısa oyunları bitiririm ama oyunlar arasında RDR2 gördüm onu en son oynamanızı tavsiye ederim çünkü onu bitirdikten sonra hiçbir şey zevk vermiyor.

RDR2'den sonra zevk verecek bir sürü oyun sayarım sana.

Geri
Yukarı