Çok Hareketli Olan Muhabbet Kuşu Düşünce Sessizleşti

Conqueroor

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 5 gün önce misafir gelmişti, kuşum 1 aylık daha uçamıyor. Misafir muhabbet kuşumla oynarken kuşu düşürdü, 1-2 metredir düşürdüğü yükseklik. O zamandan beri ele avuca gelen pıtı pıtı koşan bıdık iyice sessizleşti, ele avuca gelmez oldu. Ne yapabilirim? Kuşu salıyorum hemen kafesine gitmek istiyor, çok üzülüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanatlı uzmanı bir veteriner varsa ona götürün, bulunduğunuz yerde yoksa yakın şehirlerde varsa götürebilirsiniz tabii maddi imkan önemli etken. Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama İzmir'de sanırım 2 tane kanatlı uzmanı veteriner kliniği var. Link uygun mu bilmiyorum o yüzden koymak istemiyorum fakat kusveterineri Instagram adresinden görebileceğiniz Burak bey yardımcı olabilir, en azından bulunduğunuz yerde kuşun röntgeni ve dışkı analizini yapabilecek yer varsa sonucu onlara iletirsiniz yardımcı olurlar.

Düzenleme: Aşırı tepki vermiş olabilirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, 5 gün önce misafir gelmişti, kuşum 1 aylık daha uçamıyor. Misafir muhabbet kuşumla oynarken kuşu düşürdü, 1-2 metredir düşürdüğü yükseklik. O zamandan beri ele avuca gelen pıtı pıtı koşan bıdık iyice sessizleşti, ele avuca gelmez oldu. Ne yapabilirim? Kuşu salıyorum hemen kafesine gitmek istiyor, çok üzülüyorum.

Misafir en sevmediğim şeydir. Böyle şeyler sadece misafirlerden çıkar zaten...

Oyuncak mı bu eline alıyor oynuyor 1-2 metreden düşürüyor?
Haklısınız, yavru olunca herkes eline almak istiyor. 😟

Geçmiş olsun kuşun beynine bir hasar gelmiş olabilir bence hemen veterinere götürün.
Umarım öyle bir şey olmamıştır.

Geçmiş olsun kuşun beynine bir hasar gelmiş olabilir bence hemen veterinere götürün.
Umarım öyle bir şey olmamıştır.

Geri
Yukarı