Çok hastayım devamsızlığım çok

KırAtlıLiberal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, aşırı bir şekilde hastayım. Kafamı kaldıracak halim yok dün 38.5 ateşim vardı. 20-21 gün devamsızlığım var, 2 gün rapor verdiler ama kalacağım diye çok korkuyorum. Derslerim de gayet iyi.

Geçmiş olsun kanka. Okul yönetimi ile konuşabilirsin, okula velin gitsin çözüyorlar. Bizde 2 3 bişeyler ateşleyince gelecekte gelmediğin günleri hesaplayıp yok yazmıyorlar :D. Gevşeklik için kusura bakma moralin düzelsin diye dedim.

Benimki bir kere 39 derece olmuştu okulun ilk haftası ve 4 günü gitmedim 3 günlük rapor verdiler 1gün devamsızlık var .Benim tavsiyem velin okula gidip anlatması lazım eğer gidemezse zar zor gitmeye çalışın.

Benimki bir kere 39 derece olmuştu okulun ilk haftası ve 4 günü gitmedim 3 günlük rapor verdiler 1gün devamsızlık var .Benim tavsiyem velin okula gidip anlatması lazım eğer gidemezse zar zor gitmeye çalışın.
Hocam müdürle aram çok iyi, çünkü koskaca okulda dersleri için çabalayan 3-5 adamdan biriyim 30 günü geçerse kalırsın evladım, dedi" "Hocam çok hastayım" dedim "Sabret, sana ağrı kesici falan bulalım" dedi ben hocayı dinlemeyip kaçtım zaten ondan sonra toparlayamadım 15 saatlik uykunun ardından kendime geldim, ailem kalacam diye çok korkuyor notlarımda gayet iyi.

Hocam müdürle aram çok iyi, çünkü koskaca okulda dersleri için çabalayan 3-5 adamdan biriyim 30 günü geçerse kalırsın evladım, dedi" "Hocam çok hastayım" dedim "Sabret, sana ağrı kesici falan bulalım" dedi ben hocayı dinlemeyip kaçtım zaten ondan sonra toparlayamadım 15 saatlik uykunun ardından kendime geldim, ailem kalacam diye çok korkuyor notlarımda gayet iyi.
Meslek yada endüstride mi okuyorsun veyq imamhatip?

Ailenle beraber okula giderek müdür yardımcısından Aile izin kağıdı talep edebilirsin.
Ebeveynlerinden herhangi birisinin izin kağıdını imzalayıp izin tarihlerini yazması gerekmektedir bende okul dışında katıldığım bir proje yüzünden devamsızlık yapmak zorunda kaldığımda bu yöntemi uygulamıştım muhtemelen hala duruyordur bu sistem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı