Çok kafaya takıyorum

Ben bu sorunu yaşadım bu sorunu azıcıkta olsa yaşıyorum ancak eskisi kadar değil. Öncelikle bu kafaya takman yaptığın bir hatadan dolayıysa; ufak tefek deyipte yaptığın hataları bir kez daha riske girerek yapmamaya çalış. Onun dışında ise; o konuları düşünmemeye çalış bilgisayar oyunları, arkadaşlarım vb. bana iyi gelmişti. Spora, müzik kurslarına, İngilizce kurslarına vb. gidebilirsiniz bana da bunlar çok iyi gelmişti. Akışına bırakın. Sizi daha önce panel konusunda görmüştüm sanırım. O olayı hala kafanıza takıyorsanız takmamalısınız size hiçbir şey yapamaz :)
Umarım yardımcı olmuşumdur.

Oyuna sarınca bu bağımlılık haline geliyor.

Hep oyun oyna demiyorum ya farklı aktivitelerde yapmalısın ki bilgisayar oynamana o kadar vakit kalmasın :) hep oyun olmaz.

Hocam ben bundan da kurtulamıyorum buna da yardım gerekiyor😐

Yaptığım hatalar.
Eğer geçmişte yaptığınız hatalar şu an size baş ağrıtıcı durumlar yaşatmıyorsa kafaya takmak saçma. Hata yapmamak çok zor bu dünyada zaten. Hata yaptığınız için yeni deneyimler kazandınız. Dünyaya bir defa geliyorsunuz. Tadını çıkarın hocam. Dertlerinizi de içinize atmayın.

Son düzenleme:
Daha çok kafaya takın ve kendinizi bitirin öyle bir kafaya takınki uykularınız kaçsın. Bir süre geçtikten sonra geriye dönüp baktığınızda kendinizin o acınası halini görün sonra anlarsınız kafaya takılan şeyler o kadar da değmezmiş.

Geri
Yukarı