Oyunları çok kafaya takıyorum

PC için korsan oynayacağız gibi gelecekte. Veya Game Pass.

PlayStation için de Plus geldi. Onu alın. Keyfinize bakın. Ayda 90 liraya hem Game Pass hem de Plus alırsanız öyle güzel olur ki...

Ben Online oynuyorum ücretsiz Online oyunlar ve CoD gibi ancak ya ücretsizler paralı olursa ya da yerel fiyatlandırmayı bırakırsalar sorunumu tam anlatamadım sanırım.

Ben Online oynuyorum ücretsiz Online oyunlar ve CoD gibi ancak ya ücretsizler paralı olursa ya da yerel fiyatlandırmayı bırakırsalar sorunumu tam anlatamadım sanırım.

Korsan oynarsınız. Yapacak pek birşey kalmayacak ilerde zaten.

İlk olarak Game Pass hoşuma gitmiyor ve sevdiğim oyunların çoğu Game Pass'e yok.

İkinci olarak bizim ailemizin ekonomik sorunu gayet iyi. Ancak çok kafaya taktım bilmiyorum sormak istiyorum dolar artarsa ailemin alacağı para artar mı? Çok artarsa ama iki katına firlarsa.

Genellikle ekonomi şöyle işliyor ailen 10X maaş alıyor X TL'ye oyun alabiliyorsun dolar artıyor maaş zammı tarihi geliyor ailenin maaşı 15X oluyor ama oyunun fiyatı 2X oluyor geçen sene 10 oyun alabilirken bu sene 7,5 oyun alabiliyorsun.

Hayır gitmeli miyim çok abartıyorum cidden eskiden hiç takmazdım siz nasıl düşünüyorsunuz bunları?

Zamanında bende takardım. Sonra "neden ben bunları düşünüyorum? Şu anlık keyfime bakmalıyım. Geleceği gelecekte düşüneceğiz" dedim kendi kendime. Ve bunu beynine oturttuğun zaman hiçbir düşüncen kalmıyor.

Normal de olsa şunu mu alsam bunu mu yapsam buna zam gelecek gibi bir düşünceye kapılıyorsun bence bu gayet doğal. Ben artık markete gittiğimde bile böyle düşünüyorum. Çerezlere bakıyorum dün 15TL ise bugün 22TL günler içinde zam geliyor. Bugüne pahalı diyorum ama bugün alıp kenarı atmazsam biliyorum ki yarın 35TL olacak.
Hani canım o an belki onu istemiyor. Zamları görünce iştahım kaçıyor çok kasıyorum kendimi. Ama şurada neredeyse çoğunluk öğrenci aldığımız verdiğimiz belli. Ne yapalım başka?

Oyunlar için tavsiyem. 3 yıllık Game Pass aboneliği al. PS varsa PS aboneliği al yatırım gibi.
Ben Xbox Game Pass'i aldım 2025'e kadar düşünmüyorum sürekli yeni oyunlar geliyor gidiyor deneme imkanım oluyor. İlla şunu oynayacağım diye kendimi kasmıyorum artık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı