Oyunları çok kafaya takıyorum

Ekin2407

Decipat
Makaleler
3
Oyunları çok kafaya takıyorum özellikle Valorant, PES, FIFA, PUBG gibi rekabetçi oyunları sinirlenmeme ve arkadaşlarıma bazı zamanlarda kaba davranmama sebep oluyor oynama demeyin oynamaktan zevk alıyorum hikayeli oyunların çoğunu oynadım o tarafı hiç karıştırmayalım kendimi nasıl kontrol edebilirim?

Oyunları çok kafaya takıyorum özellikle Valorant, pes, FIFA, PUBG gibi rekabetçi oyunları sinirlenmeme ve arkadaşlarıma bazı zamanlarda kaba davranmama sebep oluyor oynama demeyin oynamaktan zevk alıyorum hikayeli oyunların çoğunu oynadım o tarafı hiç karıştırmayalım kendimi nasıl kontrol edebilirim?

Eskiden LoL oynarken ben de öyleydim arkadaşlarımla aramın bozulduğu bile oldu. Fakat sonradan düşününce oyunu eğlenmek için oynadığımı ve böyle yaparak çok saçma bir şey yaptığımı fark ettim. Daha da öyle abartılı şekilde sinirlenmeler falan olmadı.

Oyunları çok kafaya takıyorum özellikle Valorant, PES, FIFA, PUBG gibi rekabetçi oyunları sinirlenmeme ve arkadaşlarıma bazı zamanlarda kaba davranmama sebep oluyor oynama demeyin oynamaktan zevk alıyorum hikayeli oyunların çoğunu oynadım o tarafı hiç karıştırmayalım kendimi nasıl kontrol edebilirim?
Maalesef oynamamaktan başka çaresi yok.

Dostum ne kadar taksanda karşındaki arkadaşına toxiclik yapmıyor ise kızmamalısın. Oyun bu sinirlenirsin ama arkadaşlarına hayır. Bende biraz takıyorum ama arkadaşlarım varken hiç laf etmiyorum onlara.

Geri
Yukarı