Çok kötüyüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok çirkinim, hiçbir kız bana bakmıyor. Param da yok, fiziğim de yok. Hiçbir şeyim yok. Burun estetiği yaptırayım diyorum, para yok. Vücut geliştireyim belki o zaman bakarlar diyorum, salona gidecek para yok. Bari oyun oynayıp unutayım diyorum, bilgisayar alacak para da yok. Cidden çok bunaldım artık.
İstediğin kadar yakışıklı ol, kızlar bu zamanda para ağırlıklı düşünüyor (aksini iddia edip de icraat gösteren kız bir elin parmağını geçmez). Ben bu yaşıma geldim tipin kısa vade dışında para ettiğini görmedim. Ne kadınların yanında tabiri caizse kıllı ayılar dolanıyor, o yüzden bunları kendine dert edinmeyi bırak ve derhal geleceğini çizmeye bak, gerisi gelir.

Lanet olsun bütün bir nesil başkalarına özeniyor ve mutsuzlaşıyor. Kendi benliğini kaybetme.
Tarihin ortanca çocuklarıyız dostum, boş versene bunları. Hocam ancak her şeyi kaybettiğimizde özgür oluyoruz, sahip olduklarımızın kölesi oluyoruz. O yüzden bunları düşünme anı yaşa carpe diem.

Müzik dinleyin hocam. Az çok sizinle aynı durumdayım. "Kız olsa kim uğraşacak olm onla" diye düşünüp arkaya "Eminem-Without Me" açıyorum, iyi geliyor. Başka bir çözüm bulamadım.
Evanescence - My Last Breath şarkısına bir göz atın hocam. Ben de çözüm bulamadım, bu grubu dinliyorum birkaç aydır.

Çok çirkinim, hiçbir kız bana bakmıyor. Param da yok, fiziğim de yok. Hiçbir şeyim yok. Burun estetiği yaptırayım diyorum, para yok. Vücut geliştireyim belki o zaman bakarlar diyorum, salona gidecek para yok. Bari oyun oynayıp unutayım diyorum, bilgisayar alacak para da yok. Cidden çok bunaldım artık.

Fizik yok dediğine göre kilon var. Ruhsuz gibi spor yap evde. Yürü, koş, az kalori al...

Kaç yaşındasın?

Para, çirkinlik, güzellik hepsi boş sağlığın olsun yeter sağlığın olmadıktan sonra gerisi boş.

Vücut yapmak için salona gitmene gerek yok. Çirkin olduğunu nereden çıkarıyorsun? Bir insan kendini beğenmezse başkasının beğenmesi ne fayda?
Fizik yapılır, çok dert etme. Sadece uğraş gerekli. Oyun konusunda bilgisayar alacak parayı çoğu kişi zor buluyor. Bu ekonomik sıkıntıyı sadece sen yaşamıyorsun merak etme.
Kendine güvenmediğin sürece bir grup egoist insanın altında kalmaya devam edersin. Ezerler bir nevi, aynı şuan yaşadığın gibi. Sende büyük güven problemi var.

Hocam bir yerinizde bir sorun yok sağlıklısınız daha ne istiyorsunuz acaba kolu bacağı olmayan insanlar var bu dünyada en önemli olan şey sağlık bunu da nasıl anlayabilirsiniz bilmiyorum ama yaşamadan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı