Çok mutsuzum

maverick84898

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Kendimi çok mutsuz hissediyorum. Sınavlarım çok çalışmama rağmen çok kötü gitti... Geriye 2 sınavım kaldı. Gerçekten kendimi güçsüz hissediyorum. Herkes " yapamıyorsun işte, zayıfsın!". Zayıf halka! " Diyor. Artık sınavlara girmek istemiyorum daha fazla kaldıramıyorum ağır lafları... Kalbim çok yorgun. Ağlayasım geliyor... deli şeytan diyor ki, her şeyi her kesi Burak çık git! Dayanamıyorum... Günde 5-6 saat ders çalışan ben bu lafları kaldıramıyorum... Ne yapacağımı da bilmiyorum gerçekten ağlayacağım neredeyse... 😢. Sizce bundan sonra ne yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar. Kendimi çok mutsuz hissediyorum. Sınavlarım çok çalışmama rağmen çok kötü gitti... Geriye 2 sınavım kaldı. Gerçekten kendimi güçsüz hissediyorum. Herkes " yapamıyorsun işte, zayıfsın!". Zayıf halka! " Diyor. Artık sınavlara girmek istemiyorum daha fazla kaldıramıyorum ağır lafları... Kalbim çok yorgun. Ağlayasım geliyor... deli şeytan diyor ki, her şeyi her kesi Burak çık git! Dayanamıyorum... Günde 5-6 saat ders çalışan ben bu lafları kaldıramıyorum... Ne yapacağımı da bilmiyorum gerçekten ağlayacağım neredeyse... 😢. Sizce bundan sonra ne yapabilirim?

Bence o laflara inat daha çok çalışmayı dene(kendini fazla yorma, uzun süreli değil verimli çalışmaya bak).

Döner veya iskender ve künefe yiyin. %100 Mutlu olursunuz. Siz olmasanız bile mideniz mutlu olur.
:(

Dosya Ekleri

• a716c2cabe8516bf3742f13846b61f5f.jpg
    a716c2cabe8516bf3742f13846b61f5f.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 95
Takma ya,böyle hiç bir şeye yaramayan insanların laflarına üzüleceksen daha çok işimiz var.Yapamayacaksın diyenlere inat olarak daha fazla ders çalış.Sessiz kalma,daha fazla yaparlar.Karşı koy.Fiziksel kuvvet uygula demiyorum,sözlerinle karşı koy.Rahat ol,takma kafaya :)

Aynısı benim başıma geldi. LGS 2020'de 406 puan alınca "O kadar kitap aldım. O kadar emek verdim. Demek bu kadar aldın. Utandırdın beni..." deyince günlerce ağlamıştım. Sana tavsiyem, eline bir çekiç al, bir de işe yaramayan bir eşya. Sana o lafları edenlerin fotoğrafını o eşyaya yapıştır. Sonra vurabildiğin kadar vur. Ağla, bağır, çağır... İstediğini yap. Bunu bir kaç kez tekrarla. Sorunların umarım düzelir. Eğer böyle bir imkanın yoksa kafanı dağatacak şeyler yap. Kötü olanları değil tabii... Ben tüm eşyaları kırıp sinirimi yine atamayınca karanlık bir odada oturup hayal kuruyordum. Sende böyle yapabilirsin. Umarım sorunların düzelir.
At gitsin demek kolay biliyorum ama at gitsin köpek gibi çalıştırıp zayıf halka diyorlarsa oradan bir şey bekleme.
O kadar güzel söylediniz ki...

Eğer anneniz veya babanız köy çocuğu ise ve köyde sizi memnuniyetle 1 hafta evinde ağırlaya bilecek akrabanız varsa köye gidin. 1 haftada olsa size iyi gelecektir. Bu süre zarfında çok az çalışın. Genel olarak rahatlama bakın. Köy her zaman iyi gelir.

Geri
Yukarı